Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányt visztek szoknyában,...

Kislányt visztek szoknyában, lánykaruhában játszótérre? Vagy csak a nadrág praktikus?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam szoknyában vinni,mert szeret homokozni.Még úgyis volt homok a bugyijában,hogy rövidnadrágot adtam rá.
2013. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem szoktam, mert a ruhácskákban pl

1. nem tud úgy mászókázni(kicsit hosszabb a ruha akkor egyel magasabbra lépésnél ráléphet, megcsúszik és leeshet)

2. nem tud csúszdázni sem (meleg, hozzátapad a kis bőre)

3. nem tud hintázni (átmelegszik a napon még az EU-s gumis is nemhogy a régebbiek)


Szóval sosem vittem/viszem ezek miatt ruhácskában, szoknyában játszóra. Viszont bárhová mentünk/megyünk akár sétálni és ruha volt/van rajta vittem /viszek külön póló+ rövidnacit ha netán játszózni szeretne. :D

2013. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1.De mert nem csak játszóra indulunk hanem másfelé is és azért nem fogom nem bevinni mert épp nem naciban van.

2. a lányom most ért abba a korszakába hogy ő választja ki mit szeretne felvenni és imádja a ruhákat szoknyákat.

Adok a szoknya alá amúgy vékony passzos rövidnacit vagy térdig érő legget.

Nyáron nem tudom mi lesz még, de már nem ül bele azért a homokba másban pedig nem akadályozza a szoknya.

És amúgy a fiaim rövidnacijából egy kiló homokot öntök ki mikor hazaérünk.

2013. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkodtam, ha összekötjük a bevásárlást, ezt-azt a játszótérrel, mennyire lesz zavaró a csúszdán, homokban, stb.
2013. máj. 4. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Vitem már ruhába játszotére ,és nadrágba is ,egyik sem akadályozta mászokázásba,se a motorozásban .
2013. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én viszek kisnadrágot, hogy ha pl csúszdázni szeretne, akkor abban tegye.
2013. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te szívesen másznál magasba, csúsznál le csúszdán, kergetőznél, homokoznál csini kis szoknyában, ami mászókázás közben felcsúszik, folyton kinn lenne a bugyid, csúszás közben a feneked alá gyűrődne, stb.?
2013. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus ne hasonlítsuk már össze a felnőttet szoknyában bugyiban meg egy kislányt szerintem senki se néz úgy egy kislányra mintha felnőtt nő lenne aki igen azzal gond van...

Attól függ mennyi idős nyilván egy 2 éves nem fogja maga alá simogatni a szoknyát (de amúgy ha nem extra rövid a szoknya vagy ruha akkor az nem is csúszik fel annyira) de egy nagyobb már simán.

és amúgy ez se rossz amit írtak előttem beteszel a kocsi aljába egy kis vékony rövid pamutnacit (ezt ami feszülősebb fajta) az nem foglal semmi helyet. (Nekünk alapban van most rövid naci a ruha alatt vagy legg.)

2013. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, te értesz magyarul? Akkor segítek. Azt írtam le, h a gyereknek kényelmetlen a szoknya, ha mindig húzkodnia kell, simítgatni. Főleg ha még az anyukája is mindig szól neki, h felcsúszott, vagy folyton igazgatja rajta. JHa meg hosszút adsz rá, csetlik-botlik benne, rálép, vagy más lép rá.
2013. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!