Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron hol tudnék...

Székesfehérváron hol tudnék venni (akár használtan is) kismamanadrágokat? Egyáltalán milyet és mennyit vegyek, hogy praktikus legyen)? Kényelmes kismamamelltartó?

Figyelt kérdés
ugyanis már most kényelmetlenek a nadrágjaim(5. és 6. hét között) és javarészt nyáron lesz nagy pockom és még majd ősszel)tehát halásznadrág és rövidnadrág is kell majd meg átmeneti mostanra és őszre meg jó volna ha lehetne menni benne esetleg alkalomra is,bő nyári ruháim és hosszított felsőim vannak én csak alul vagyok bajban.előző terhességnél kihúztam egy otthoni és egy elmenős fekete kordnadrággal,de akkor főleg hidegben voltam nagypocakos októberben vettem a nadrágot s kitartott március végéig,úgy érzem ez nem lesz ennyire egyszerű

#kismama nadrág #kismamamelltartó #praktiikus
2013. febr. 26. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Kismamanadragot a h&m ben vettem. Volt akkor akció(de mindig van valamilyen) hosszú nacit vettem 1500ft, meg egy halász nacit szintén 1500ért.

Melltartót tescoban f&f sportmelltartót. Eszméletlen jó. Örülok hogy megvettem. Szegeden most raktàk ki a tescoba ezeket az új fajtákat. Azt hiszem 2500ft volt. Jobban kihasználom mint a nacit!!!

2013. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Brendonban vettem farmert és átmeneti bársony nadrágot, alkalmi fekete szoknyát, kismama harisnyát, és két melegítő nadrágot felsővel.


A Bahiában vettem két nyári kantáros nadrágot (háromnegyedes a hosszuk), ezekbe nagy pocak is belefér. Persze olyan a stílusuk, hogy inkább otthon viseltem őket, mert a férjem mindig kényelmetlenül érezte magát, ha utcára is felvettem őket. :P


Anyukám látott régen a Falközben levő angol turiban kismama gatyákat, nem tudom, most is tartanak-e.


Ha addig kibírod, március 24-én lesz BabaExpo, talán ott is kaphatsz használtan vagy újonnan, ami kell.

Úgy emlékszem, hogy én két éve ott vettem a szopi melltartót, meg eldobható bugyikat is.


Ja, meg egy tavaszi-nyári halásznadrágot vettem még a Távirda utcában levő kismama boltban. De azt az üzletet nem annyira szerettem, kicsi a választék, és a minőséghez képest elég drága, akkor már inkább a Brendon. Amiket ott vettem, most, három év múlva is jók lesznek, pedig közben sok barátnőmnek kölcsön adtam a holmikat, és még mindig mintha újak lennének, ráadásul ki lehet fogni akciókat.


A Plázában is van egy nagyobb üzlet, ahol vannak kismama cuccok, úgy emlékszem, ott is nagyon jó áron vásároltam, de már nem tudom, mi az üzlet neve.

2013. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van Székesfehérváron is C&A, akkor ott ajánlom a kismama nadrágot. 8 és 13 ezer Ft között mozog az ára, de baromi jó kialakításúak, megérik a pénzt.
2013. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kerestem tavaly több helyen Fehérváron, de nem igazán van kínálat.. Láttam a C&A-ban, és a Skalában is, de inkább nagy méretek voltak csak, pedig én se voltam nádszálkarcsú :) van a Távirdán egy baba/kismama bolt, ott biztosan kapsz, bár az ára nem túl kedvező..

Én egyébként nem kimondottan kismama nacit vettem, pont ezért, mert vagy nem volt a méretemben, vagy sajnáltam rá 10eFt-ot, hanem a Park Centerben a NewYorkker-ben vettem gumis sztreccs farmert! Kihúztam vele az egész terhességet! velem együtt tágult, és sokkal kényelmesebb volt, mint a kölcsönkapott kismama farmerem!

2013. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat mindegyik hasznos volt,holnap benézünk a falközbe...Nekem volt egy használt nacim,azt imádtam,fekete kord azt azt hiszem Távirdán vettem csak sajnos mindkettőt elajándékoztam mondván nem lesz csak ey gyerek de szerencsére másképp alakult...
2013. febr. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!