Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek kinek van több...

Szerintetek kinek van több esélye a gyermeknevelésre?

Figyelt kérdés

Az apa 7 hónapja nem látta a gyermekét alig érdeklődött felőle, most hirtelen szüksége van a gyermekre és nevelné.

Másik országban élünk jelenleg , megházasodtam a gyermek még velem van de amint letelik a 3 hónap vinnem kell vissza magyar országra mert nincsen vízum, és az apa nem adja beleegyezését a kint élésbe.

Én nevelem a gyermeket születése óta, együtt éltünk de egyedül állóként vagyok bejelentve mert külön lakcímre vagyunk jelentkezve.

Nincs jelenleg munkahelyem, terhes vagyok,de ezzel szemben a férjem dolgozik van saját háza, tisztes életet élek.

Az apa ezzel szemben van munkahelye, anyjának háza amiben élnek de van hitele és nem vett részt a gyermeknevelésben sem.

Kinek a javait nézik ilyenkor, az enyémet vagy a páromét is mivel egy háztartásban élek vele ?

Ha konkrétan nekem nincsen jövedelmem csak a jelenlegi páromnak, férjemnek akkor hiába neveltem eddig a gyermekemet akkor ítélhetik az apának a gyerekemet?

Konkrétan mit néznek amikor van egy ilyen gyermekelhelyezési per?



2013. máj. 5. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ne aggódj,kizárólag anyagi indok miatt nem veszik el a babát.ha eddig szépen nevelted,gondoztad és a körülmények is adottak ,így hogy apja immel-ámmal érdeklödött és hónapok óta felé sem nézett nem lehet baj
2013. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valahonnan csak van jövedelmed,mert a számlákat fizetni kell enni,ruházkodni kell,valami pénz csak áll a házhoz.Pusztán anyagi okok miatt nem veszik el a gyereket senkitől viszont ha veszélyeztetve látják az eltartását,a növekedését,ha úgy ítélik meg az anyagiak miatt pl nem tudsz gyógyszert venni neki,kvázi veszélyezteted a gyerek épségét,bizony akkor dönthetnek ellened.ha látják,hogy alul táplált esetleg elhanyagolt,akkor is megtehetik.de ha mindez nem áll fent,és mindezt bizonyítani is tudod akkor szerintem semmi okod az aggodalomra.
2013. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!