Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves a fiam és egy hatalmas...

6 éves a fiam és egy hatalmas vörös "púp" van a szemhéján. Már 1 hónapja ott van neki de eleinte pici volt, szinte észrevétlen. Holnap viszem szemészetre. Úgy gondolom árpa lehet. Mit csinálnak majd vele? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is árpa lesz az.szemkenőcsöt fog kapni és max 1 hét múlva nem lesz már ott
2013. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg árpa. Ne aggódj. Az én fiamnak pici korában volt, Tobrex szemkenőcsöt kapott rá, és gyorsan elmúlt neki.
2013. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerdán megyek vele diákigazolványt csináltatni és hát fényképezik is. Szegénykémnek nem elég, hogy nincs elöl 2 metszőfoga, mert kipotyogtak most meg ez is.... Van esély rá, hogy valamelyest visszább húzódik szerdáig? Hogy gondoljátok?
2013. máj. 5. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Most komolyan ez a legfőbb problémád, hogy hogy fog kinézni a képen????

a lányomnak 3 éven át volt árpája, a szemész azt mondta, hogy a gyermeki szervezet csodákra képes, elmúlhat egyszer.

el is múlt.

2013. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!

Ki mondta, hogy ez a legnagyobb problémája?!

Egész egyszerűen érdekli, hogy lesz-e addig változás. Ennyi.

2013. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi genny van benne, mikor fakad ki, és ha kifakad, akkor teljesen távozik-e a genny, vagy marad-e még benne és újra kijön. Én sajnos már eléggé tapasztalt vagyok ebben a témában, a lányommal 3 évig szemészetre jártunk árpa miatt, mert mindig jött egy új neki. Volt olyan árpája is, ami fél évig látszott, nagyon lassan szívódott fel, még a krémek mellett is.

Így előre nehéz megmondani mikor tűnik el. Az orvos megnézi műszerrel és ő meg tudja mondani milyen stádiumban van, mennyi genny van benne, vagy nincs is esetleg, stb.

2013. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én lányoméban semmi genny nem volt, egy keményebb göb volt.

a jégárpa kemény

2013. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy engem nem zavar, hogy ott van neki. De valószínűleg neked a gyermeked nem most kezdi az iskolát és nem tudod, hogy az ügyintézéshez bizony adnak időpontot , és az iskola kéri. ott nem fognak arra várni, hogy egy szépséghiba eltűnjön és majd utána... de ha neked pedig az a legnagyobb problémád, hogy mások szavát kiforgasd akkor csak hajrá. amúgy pedig nem fotóshoz kell vinni, hanem az okmányirodában csinálják meg a képet. csak ha egyszer nektek is kéne ilyet intézni gondoltam segítek :P :)
2013. máj. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!