Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért olyan nagy dolog ez?

Miért olyan nagy dolog ez?

Figyelt kérdés
2,5 éve szültem a lányomat és még mindig arról beszélnek anyósomék hogy nekem fél óra alatt meg lett a gyerek meg hogy nekem nem volt gátmetszésem sem.hogy lehet így szülni.idegesít.hogy értessem meg velük?
2013. máj. 6. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, örülj neki ,hogy könnyebben szültél!!!
2013. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
másfél éve született meg a harmadik gyerkőc, mindhárom császár,mind sürgősségileg, anyósom annyit nem kérdezett, hogy jól vagy, segítsen esetleg legalább az első napokban valamit? Azóta is lecarja, hogy sokszor mit össze nem bénáztam egyedül az újszülöttel és a két kicsi mellett. Én inkább hallgatnám az ilyen "sirámot", mint hogy annyi kis emberi érzés se legyen benne, hogy ezt megkérdezné... mond meg neki, hogy van ilyen, láthatja, örüljön neki, hogy van unokája, hagyja ezt a témát, nem olyan ritka eset.
2013. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nagyon foglalkozz a dologgal. Nekik úgy tűnik ez csoda vagy tragédia számba megy, és valamiről kell csacsogni. Hagyd rájuk. Ha egyszer újra szóba hozzá és megkérdezik, hogy lehet így szülni, bökj rá a kislányodra és mondd: "így ni. Hát itt van, nem? Szóval, lehet." :)
2013. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!