Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy hívják a gyermeketek...

Hogy hívják a gyermeketek plüssmackóját? Vagy milyen nevet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Annyira fantáziátlan vagyok ilyenekben, de szeretnék egy klassz nevet találni a kedvencnek.
2013. máj. 6. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A lánykámnak egy plüss béka az alvótársa, ő nevezte el, így lett Bé. :)

Kb. 16 hónapos kora így hívja.

2013. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekedé a mackó, miért nem hagyod, h ő nevezze el?
2013. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az "alvósmacinak" nincs is neve, a többiek pedig játék közben mindig más nevet kapnak.
2013. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a cica cica a kutyust mag kutyusnak hívják.

Szerintem ez akkor egyedi ha a gyerek nevezi el.

Pl a cumija nyunyu, mert még 2 éves kora körül is csak annyit mondott, hogy nyunyu a cumira.

2013. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még nem nevezett el semmit magától, és én sem neveztem el neki eddig semmit. De ezt az egyet szeretném.
2013. máj. 6. 20:23
 6/18 anonim ***** válasza:
Az a gyerek macija, nevezzétek el együtt vagy majd jön magától játék közben. Hidd el, ha ő nevezzi el, egy örök élmény marad :)
2013. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Beszél már?

Üljetek le és mond neki, hogy: gyere, nevezzük el a mackódat. Engem.... hívnak, neked......a neved, de mi lesz a maci neve? Legyen pocak? Málna? ...... ajálgas neki neveket és majd ráérez :)

2013. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Milyen idős korban kezdenek el neveket adni? Mert az enyém két éves múlt, sokat beszél, de nevet még nem adott.
2013. máj. 6. 20:28
 9/18 anonim ***** válasza:

Ciki, de én még mindig azzal a babával alszom (az ágyamon van éjjel), amit születésemkor kaptam. Egy kicsi sárga bohóc és mindig Bohi volt a neve. :) :$

17L

2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Brumi
2013. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!