Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy hívják a gyermeketek...

Hogy hívják a gyermeketek plüssmackóját? Vagy milyen nevet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Annyira fantáziátlan vagyok ilyenekben, de szeretnék egy klassz nevet találni a kedvencnek.
2013. máj. 6. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ambumbó
2013. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Off: ez egy nagyon aranyos kérdés :)


Nekem plüsskutyám volt, anyukámé volt még kiskorában, kék színe volt-van, ezért hát Kék lett a neve :D Tudom, iszonyat fantáziadús..de mai napig vele alszok, ha egyedül vagyok a lakásban.


Adj(atok) valami különlegeset neki, ne Teddy-Brumi-Mackó stb neveket szerintem.

2013. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk alvós vadászgörkénk van, Geri a neve :)
2013. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kisfiam két éves, de kb négy hónapos kora óta Brúnó kutyussal alszik.Mivel akkor még nem tudott nevet adni neki, így ránéztem a kutyusra és olyan Brúnó formája van :D de ma már mondja lefekvéskor, hogy cumi, búnó, csicsi :)

A másik plüss kutyust viszont ő nevezte el Buksinak(ő így mondja a bukfencet, együtt szoktak fetrengeni, gondolom innen) Próbáld meg kérdezgetni, mi a maci neve, biztos mond majd rá valami szimpatikusat :)

2013. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagylànyom egy vèkony babatakaròval aludt kakarònak hìvta, kissebbik lànyomnak egy bohòca volt Dàfi, a cumija csucsu, kisfiam macija puffo
2013. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3 éves kisfiam alvós plüsskutyájának a neve csak egyszerűen Vau. Mióta megtanulta kimondani, hogy vau, onnantól ez a neve, az egész család így hívja:)
2013. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az én fiam krokodillal alszik. 11 hónapos, ha beszélek róla, "Kroki"-t szoktam mondani, ezért gondolom az lesz a neve. De lehet, hogy majd kitalál valamit.

Szerintem várj még, lesz annak a macinak neve. :)

2013. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egy fekete hoszzú kígyója van,olyasmi amit az ablakok közé is szoktak tenni télen,gyógyó lett belöle,eleinte csak mikor kérte csak annyit tudott mondani gyó gyó gyó ,mig rájöttünk,hogy mit is kér.
2013. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!