Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek most fog ballagni a...

Akinek most fog ballagni a kislánya oviból, mit vesz neki? Fogalmam sincs. Egyik másik szülő telefont vesz, de mi még nem akarunk neki .

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Valami játékot vennék neki, amit szeretne. Milyen elcs.szett világban élünk, hogy már egy óvodai ballagásra is telefont kap a gyerek?
2013. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk iskolai szett? Iskolatáska-tolltartó-tornazsák azonos stílusban? A telefon nekem se jutna eszembe.........
2013. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Most komolyan, telefon egy ovis ballagasra?

Igy van, hasznos isis motyot, kezsegfejleszto jatekot.

2013. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Telefon ovis ballagásra??? Ez komoly,?? Nem tudok ehhez mit hozzászólni, nagyon durva először azt hittem iskolás ballagás a telefont olvasva...

Én vmi vágyott dolgot vennék neki vmi olyan játékot babát pónit festőkészletet ékszerkészítő szettet stb. amire nagyon vágyik de legközelebb csak vmi nagyobb alkalomra kapná meg ami messzebb van.

2013. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Igen ,engem is kiakasztott,de a pláne az amikor már az oviba is elhozzák,de csak játék van rajta.De most kérdem én:lassan már a kiscsoportosnak lesz,akkor mit vesz majd később neki,??? Nem értem minek kell villogni,hogy ilyen meg olyan telefon .Akkora fölösleges dolognak tartok,és az óvónő mondja,hogy igen igazi telefon.Hát szép.
2013. máj. 8. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Karórát kaptam,szerintem nagyon jó ajándék volt.Telefont tuti nem vennék,elég idióta sok szülő,jó hogy nem laptopot,és ha 8.ból ballag majd autót meg lakást?

Azért a gimnáziumi ballagásnál megértem ha valami drágább ékszert,laptopot kap az ember,mert ugye az érettségivel nyilván letesz valamit az asztalra,de manapság túlzásokba esnek a szülők az tuti,14 éves gyereknek laptop meg okostelefon teljesen felesleges,ovis ballagáson meg egyenesen hülyeség.

2013. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Valami játékot ,ami vágyik vagy egy szép iskolatáska szetett,telefont ovodásnak nem normális dolog .
2013. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Mindamellett, hogy utálom a mobilokat (leszoktatják az embert a pontosságról, míg nem volt, csak vonalas, az ember igyekezett mindenhová, így csak egy laza hívás, minden el van intézve), még talán azt csak-csak megértem (valahol), hogy telefont kap, ami tény és való, annyira kell, mint egy falat kenyér, ... mutatja a szülő, hogy Ő bizony meg tudta venni, milyen jó fej... A gyereknek felesleges sokszor még a tv is, nem hogy egy mobil, most függetlenül attól, hogy egyszerű vagy okos. Úgy sem jár egyedül iskolába míg 1-2. osztályos, de az ok, amiért valahol megértem: biztos aggódnék, hogy jól van-e :)

Iskolás szett, szerintem a legjobb :)

2013. máj. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha megteheted utazzatok el egy hétvégére valahova, és a gyerek válasszon hogy hova, kínálj fel neki pár lehetőséget, ahol vannak ovisokat érdeklő programok.
2013. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!