Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos ágyat nehezen elalvó gyereketeknél?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, mennyi idős volt a gyereked, amikor lecserélted a rácsoságyát, ha nem attól tartottál, hogy leesik majd, hanem attól, hogy meglóg az ágyból?

A fiam nehezen alszik el (főleg napközben), legalább fél órát dumál átlagban az ágyában, mielőtt elaludna. Rögtön eliszkolna, ha módja lenne rá, hiába hullafáradt. :(


2013. máj. 8. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem ,hogy mire a második pici megszületik, az első átszokik rendes ágyra és nem kell még egy kiságyat venni.Vettünkm már neki ifj. ágyat, az is a szobájában van. 2 éves lesz nyáron, de eddig akárhányszor próbáltam ágyon altatni, mindig lement játszani, vagy kijött a szobából. Úgy ,hogy én mellette fekszem, esélytelen elaltatni, mert kiskora óta egyedül alszik el,külön szobába, így ha mellé fekszem, azt hiszi, hogy játszunk. Szeptemberre várjuk a kicsit, addig tuti nem fog átszokni.
2013. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15-17 hónapos volt a lányom. Nem aludt már jól, mert a mozgolódás közben beakadt két rács közé amitől felébredt.


Nekünk galériánk van, az el van zárva este. Ha meg a szobájában bóklászik, nem lehet baja.


Egy ideig mellette voltunk míg elaludt, aztán mellette voltunk mi és a játékbaba. Most már csak a baba van :-)

2013. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyém 2 éves volt amikor kikerült a rácsos ágyból.nagyon féltem,hogy akkor így hogy fog az alvás alakulni,de nekem szerencsém volt,mert rögtön megszokta,és még jobban is aludt benne,mint a másikba.
2013. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamivel 3 éves kora előtt szokott le végleg a nappali alvásról, akkor mertük lecserélni a rácsos ágyat. Azóta olyan fáradt estére, hogy nincs gond az alvással, nem lóg meg. :) Igaz, a végén már a rácsos ágy sem akadályozta a szökésben, simán kimászott.
2013. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nálunk is az van, hogy még köztünk sem alszik el, mert szerinte az csak móka, a melléfekvős-elaltatás esélytelen.

2013. máj. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!