Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez most megint mit jelent? Vérkép

Ez most megint mit jelent? Vérkép

Figyelt kérdés

Kisfiammal voltunk vérvételen mert a dokinő szerint vékony és sápadt.

ezek voltak a magas ill alacsony értékek

azt tudni kell hogy most 2 hete volt beteg ,taknyos volt köhögött hasmenése volt, hányt ,most is megint folyik az orra

FVS 13,95

HEMATOKRIT 0,35

MCV 77,40

MCHC 369,00

LIMFOCITA 4,08

NEUTROFIL 8,79

HUGYSAV 130 UMOL/L

TRANSZFERRIN 2,0

GOT 42

GAMMA GT 10,00

eZEKNÉL VOLTAK CSILLAGOK

Már teljesen kivagxok hogy megint mi a baja a fiamnak már annyit volt beteg

4,5 éves

oviba jár jelenleg

Előre is köszönöm

De ugy e nem valami halálos baja van ,akkor kérlek ne is irjTOK KÖSZÖNÖM szépen


2013. máj. 8. 15:30
 1/7 anyács ***** válasza:

Ezekből (állatorvis asszisztensként) laikus szemmel a fehévérsejtet találom magasnak, mert az embernél is 10ig jó (tehát valami gyulladás van a szervezetésben, lehet, hogy a betegségből okán). A többihez sajnos nem tudok hozzászólni.

A vékonyság és sápadtság talán vérszegénységre is utalhat, vasat néztek??

2013. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szérum fe 27,5

28,8 jó

2013. máj. 8. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

A GOT és a GGT a májfunkciókat jelenti, ezek magasak vagy alacsonyak voltak?

Biztos vagyok benne, hogy még a betegséget nem heverte ki, és valami gyulladása van. A többit sajnos én sem tudom. Vitamint adsz neki? És ha igen mit? Nyugodj meg, szerintem nem komoly a dolog.

2013. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

got 42

Ggt nincs rajta

Ja vagy az a Gamma gt?az is magas 10 volt de leirtam ezeket

2013. máj. 8. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen valami gyulladás góc, vagy az előző betegség még nem ment ki a kis szervezetéből, de a dokitok majd mindent elmond, és ha úgy látja jónak, tovább küld góckutatásra. Ne aggódj addig is, minden rendben lesz! Mielőbbi gyógyulást a picikének!
2013. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen ma megyünk a dokihoz vissza ,de a tököm tele van ezzel a rohadt ovival amióta jár a fiaM CSAK BETEG

rohadtul unom és utálom nem igaz hogy nem lehet anélkül nyugodtan elvinni a gyereket hogy ne lenne beteg pár nap mulva Nyáron tölti a fima az 5 évet és nem érdekel egyszerüen nem fogom engedni oviba ,nekem erre pénzem nncs no meg az idegeskedés

Van egy 9 hónapos huga is!!

Ja egész télen nm volt beteg a fima vajon miért ,hát mert NEM járt oviba!!Köszönöm a válaszokat

2013. máj. 9. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Utólsó vagyok. Nálunk ugyan ez a szitu, csak nincs tesó és asztmás allergiás még a tetejébe a kislányom. Úgyhogy hidd el együttérzek veled. Én most igazi házi kecsketejet adok neki és úgy tűnik, hogy eddig bevált. Sőt még az étvágya is sokkal jobb lett! Kitartást neked. Viszont ha megoldható ne vidd egy ideig oviba hogy erősödjön a kis immunredszere. Jah akartam kérdezni, hogy néték e a neutrofyl-t a vérképében. Az milyen lett neki? Mert ha az alacsony akkor az az immunitás gyengeségét jelzi. Ha nem nézték, akkor legközelebb nézesd meg neki. Én már immunológiai kivizsgálást is csináltattam. Sajnos épp a határértéket súrolja alulról, tehát nagyon gyenge az immunrendszere, de ezt befolyásolják az erős asztma gyógyszerei is. Sok erőt és egészséget kívánok!
2013. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!