Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tortent veletek olyan hogy...

Tortent veletek olyan hogy kisgyereketek (enyem 2 eves) behanyt tobbszor az ejszaka folyaman? Majd neppal semmi baja eszik is. Majd kovetkezo ejjel megint hanyas tobbszor es nappal semmi baja. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem köhög éjjel?
2013. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem abszolut, semmi tunet vagy elozmeny nincs. Csak hanyasra ebred. Aztan beviszem magamhoz az agyba es figyelem ot. Kb felorankent hany amig teljesen ki nem urul a gyomra es utana vissza alszik.
2013. ápr. 2. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni én sem tudok,de elég ijesztőnek hangzik...

Én haladéktalanul fölkeresném az orvosát,mivel nem tartom ezt normális dolognak.

Jobbulást a fiadnak!

2013. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk szinte mindig ez van,2,5 éves a fiam,de mi már rájöttünk mitől,ha csak egy kicsit is náthás,amit még észre sem lehet venni,esetleg csak az orra folyik picit,akkor mindig hány,és éjjel,van hogy többször.Sajnos a fiam nagyon érzékeny,mármint a gyomra és valószinű hogy nem birja a a torkán lecsurgó váladékot,ezért hány.És mindig mikor fekszik,nappal nincs ilyen gond,de volt már a délutáni alvásnál is,de ugye akkor is feküdt.

De te irod hogy nem beteg,igy akkor biztos nem ez a baja,csak leirtam hogy a fiamnál ezért van.Szerintem is vidd el orvoshoz,az a biztos.

2013. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tejivással nem hozható összefüggésbe?ismerek olyat aki tejallergiás és hány tőle
2013. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem iszik tejet mint maga ital mert nem szereti, de tejes dolgokat mindig is adtam neki. Sajt, joghurt stb... Soha nem volt semmi baja neki. Arra gondolok hogy talan ezzel az alkalommal a csokolade tehette ezt a gyomraval? Hetfon eleg sok csokit evett a rokonok husveti csokolade tojast adtak neki. Vajon ez lehetett a baj most? De ilyenrol meg nem hallottam hogy csokitol?
2013. ápr. 2. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet h az volt a baj de a leírásodból úgy tűnik ez nem egyszeri eset mert akkor bármi lehet.
2013. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen gyerekkoromban. Egy hétig ment ez minden éjjel, hogy hánytam. De csak éjszaka jött elő. Kiderült, hogy sok a gyomorsavam, kaptam rá savlekötőt, és minden helyreállt. Ha több napig tart, akkor mindenképp ki kell vizsgáltatni. Ha csak éjjel, akkor lehet a csoki vagy bármi amiből túl sokat evett.
2013. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!