Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovikban milyen teából készítik...

Ovikban milyen teából készítik a gyerekek teáját? És a tejeskávét?

Figyelt kérdés

Kizárólag feketéből?

És mennyire erősre készítik?

Tudja ezeket valaki?


2013. máj. 9. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Bölcsit tudok csak,ott gyümitea van,100%-os, a tejeskávét macikávéból csinálják .Régen gyenge fekete tea volt,már tilos.
2013. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgoztam oviban, ott zöld és fekete tea is volt felváltva.

Tejeskávé nem koffeines.

2013. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcstea van, és még az is meg van határozva, hogy hogyan szabad bekeverni, tehát mennyi vízhez mennyi teát tehetnek. Szóval egyáltalán nem lesz erős. A tejeskávéban pedig nincs koffein, egyáltalán.
2013. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Akkor megnyugodtam, talán tényleg nem csinál(hat)ják erősre! Bár nem tudom persze nálunk milyen lehet..

Néha annyira "pörög" a kislányom, hogy már ez jutott eszembe, hátha erős koffeines teát v. tejeskávét kap az oviban...


Köszi!

2013. máj. 10. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam el kezdte a bölcsit nekem is feltűnt hogy azokon a napokon mikor tea volt kiírva reggeli mellé pörgössebb volt a fiam!Rákérdeztem a konyhásnéninél(nem bunkón!)hogy milyen teát csinál?Mondta hogy ami épp van:gyümölcs,zöldte,fekete tea!Mondom neki mi a problémám erre ő azt mondta,hogy épp hogy belelógatja a fekete tea filtert a forró vízbe!Én meg mondtam,hogy annak a gyereknek aki soha nem ivott ilyeneket még a gyengére főzött tea is felpörgetheti!

zóta csak csipkebogyó teát isznak!

Ja a tejeskávé viszont szigorúan koffeinmentesből készítik!

2013. máj. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zóta=Azóta
2013. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: sajnos sok oviban nem lehet válogatni.

Ahol én dolgoztam (konyhán, így tudom mi miből készül), minden reggel megkaptuk kiadagolva a kakaót, kávét, teát és ha épp fekete, vagy zöldtea érkezett, azt kellett megfőzni.

Mi jó sokáig áztattuk a filtert, hogy legyen valami íze, mert nem sokat kaptunk. (az én ovimba csak melegítőkonyha volt, máshonnan jött az ellátás, nem mi vásároltunk)

2013. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!