Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti óvodátokban hogyan van...

A ti óvodátokban hogyan van biztosítva a gyerekek számára az ivás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A csoportban ki van rakva az asztalra a kancsó meg a poharak. Aztán vagy szól a gyerek van nem, de ahogy észrevettem mindennel el vannak foglalva az iváson kívül. A fiam is megiszik fél liter vizet, amikor hazajön.
2013. máj. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk aki szomjas, kimehet a mosdóba és iszik vizet a fogmosó poharából.
2013. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálunk teljesen logikusan a kiscsoportosok fogmosó pohara a felső polcon van :-)
2013. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ki van rakva, ihat aki akar.

De reggeli-ebéd-uzsinál mindenkivel megitatnak egy pohár valamit.

2013. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szobában asztalon kancso es a poharak. Ha az udvaron vannak, akkor a teraszra viszik ki.
2013. máj. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a csoportban ki van téve egy kancsó és poharak, ihatnak bármikor. Mikor bejött a jóidő, mindenkinek kellett bevinni egy műanyag üveget, és az udvarra abban visznek ki vizet a gyerekeknek. De azt nem tudom, hogy kínálgatják-e őket néha, vagy mindenki iszik amikor eszébe jut.
2013. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zabmester ***** válasza:

Étkezésekkor mindig kapnak inni. Ezen kívül kint van a kancsó meg a poharak. Szerintem náluk figyelnek is rá, mert volt, hogy szólt az óvónéni, hogy egész nap alig ivott, nem akart jönni, amikor hívták.

Általában víz van, néha kapnak napközben teát is, vagy limonádét.

Nyáron, amikor egész nap kint vannak az udvaron, akkor ott is kint van a kancsó, ott viszont láttam is, hogy hívják őket inni.

2013. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nálunk is a fogmosópohárból isznak, a kicsiknek ki van készítve műanyagpohár, abból ihatnak.
2013. máj. 9. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!