Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyerekkel milyen mesét...

4 éves gyerekkel milyen mesét néznétek meg moziba?

Figyelt kérdés

Debrecenbe most lesz mesenap az egyik moziba de sajnos amire odaérnénk az a mese már 12 éves kortól ajánlott.

Valószínűleg be se engednek ilyen kicsivel.

A mese címe: Így neveld a sárkányod.

Még gondolkozom a Zambézia mesén de azt majd csak később adják.Ráadásul ennek a bemutatója nem is tetszik a fiamnak.Viszont a Sárkányos az nagyon tetszik neki.


2013. máj. 10. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

enyém 3 évesen "látta" ezt a mesét :)

igazából én néztem mert érdekelt, de akkor már gyerekkel, de őt egyáltalán nem kötötte le. most 3,5 éves, szerintem még úgy 3-4 évig nem megyünk moziba, nem is tud annyit ülni, hangos is és sok az ember, zavarna másokat. szerintem ekkora gyerek még nem való oda.

ha elmentek, akkor is szerintem otthon nézzetek meg 1-2 hosszabb mesét, hogy egyáltalán bírja-e :)

2013. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond.Simán bírja órákig is a mesenézést ha olyan a mese ami érdekli.
2013. máj. 11. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Így neveld a sárkányod az én gyerekemet se kötötte le 3 évesen. Szerintem most sem érdekelné jobban, 4 éves múlt. Bár Ő lány....talán ezért. Mi a Hupikék törpikéket néznénk meg , az nem korhatáros. Amúgy szinte mind 6 éves kortól kezdődik.
2013. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ha adnák a Hupikék törpikéket akkor egyértelmű,hogy arra vinném mert imádja.De semmi olyat nem adnak ami neki való holnap délután.:(
2013. máj. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!