Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli kislányotok anyás...

3 év körüli kislányotok anyás vagy apás inkább? Akinek inkább apás, hány éves korától az?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom anyás de csak szerintem a körülmények miatt. született kistesója és szüléskor 1 hónapot bent voltam, meg kórházban voltunk sokat a babával és szerintem azért ragaszkodik ennyire mert fél hogy elveszít megint. Apjától tart mert ő szigorubb nálunk.
2013. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kislányom 4 éves lesz és egyértelműen apás. Egy nagy szerelem van köztük szó szerint és ez szerintem így is marad.

Én nagyon örülök neki amúgy, már ennek hogy ilyen jó kapcsolat van köztük, mert nekem apámmal nem volt semmi kb.

Egyébként második gyerek és nem volt semmi különös dolog amitől így alakult. Vicces is amúgy mert tiszta apja kinézetre a fiam meg rám hasonlít:)

Apa fésülje, apa mossa a haját apa fogja a kezét.

Hány éves korától apás ennyire, hát úgy 2évest mondanék.

Mondanám azt hogy én vagyok a szigorúbb (én vagyok sokkal többet velük így a nevelést valakinek meg kell tenni) és apa engedékeny de ha így nézzük akkor a fiamnak is apásnak kéne lennie és ő meg egyértelműen anyás. (6 éves)

2013. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek :-)
2013. máj. 11. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyás. Még mindig, már 3,5 éves.
2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyás. De annyira, hogy már kezdek aggódni emiatt.
2013. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiam (6éves), ő rettenetes apás volt mindig, amit én nehezen fogadtam el. Lányom (3éves) ő meg nagyon anyás lett, lehet én tettem azzá, mert ha ő is annyira apás lenne, hát én abba "bele pusztulnék"! :)
2013. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!