Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6-7 évesen fiúgyermeknél már...

6-7 évesen fiúgyermeknél már megjelenhetnek kiskamaszkorra utaló tünetek, flegmaság, szemtelenség?

Figyelt kérdés
Döbbenten állok a gyermelem viselkedése előtt ,megváltozott nem igazán bírok vele .
2013. máj. 12. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még messze nem kiskamaszkor. Viszont ilyenkor is van egy kis dackorszak. :) Az én kisfiam már kigyógyulóban van.
2013. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de még mennyire! mostanában állandóan rendbe kell raknom, hogy hogy beszél velem. És nem mindgey mit vesz fel, nem mindegy milyen a frizurája, Sokszor megpróbál kijátszani minket az apjával, ha én valamit nem engedek, akkor megy az apjához, letagad dolgokat, flegma... de azért sokszor még mindíg anyuci pici fia. Én is meglepődtem, hogy ez ilyen korán kezdődik..
2013. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó ezt hallani, nálunk is ilyen a helyzet. Bár én arra gyanakodtam, hogy az iskola hozta ki belőle ezt a stílust…
2013. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!