Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányommal nem tudok...

12 éves lányommal nem tudok mit csinálni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hetedikes, gimnáziumba jár. Nem fogad nekem szót, bármit is mondok neki elengedi a füle mellett. Múltkor rajta kaptam ugyan is 2 boros üveget találtam a szobájában és egy fél liter pálinkát. Nem mond el nekem semmit hiába is kérdezem tőle hogy mi volt az iskolában? Mintha meg se hallotta volna. El van különülve a többiektől, vannak barátai nem azt mondom. Mindig látom rajta hogy valami nincs rendben. Ő nem hallgat olyan zenéket mint a mostani fiatalok és nem is ezzel van bajom csak ő inkább mr.bustát hallgatja és a gengster rappet . Nem fogad szót, vissza pofázik nem tudok vele mit kezdeni. Van egy olyan gyanúm hogy cigizik. Tavaly októberben elveszítette az édesapját ( férjemet ) ez lehet rá ilyen hatással és nem tudja feldolgozni? Nem tudok mitévő lenni, én nem ilyen lányt neveltem belőle.

2012. okt. 21. 21:16
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Ja, és mindenből bukásra áll.
2012. okt. 21. 21:18
 2/59 anonim ***** válasza:
58%
Ne adj neki pénzt! Semennyit! Zárd el jól a pénztárcádat is! Sajnos ez az egyik legcélravezetőbb megoldás. Ha nincs pénze, nem tud piát, meg cigit venni. Pszichológust nem ajánlom, más ötletem nincs sajnos.
2012. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
77%

és szerinted a legnagyobb probléma, hogy szemtelen és nem hallgat rád?


a 12 éves gyereked zugalkoholista és depressziós...vidd pszichiáterhez!

2012. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
nem adok neki pénzt, sosem kapott zsebpénzt. Nem tudom honnan szerzi.
2012. okt. 21. 21:25
 5/59 anonim ***** válasza:
84%
"nem adok neki pénzt, sosem kapott zsebpénzt. Nem tudom honnan szerzi." - remélem, nem onnan, ahonnét én gondolom - szexuális zaklatást erősen sanszosnak tartom...
2012. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
27%

durr két pofon...

Vannak akik ellenzik... de néha kikell!

Azért tudja már hogy hol a helye... 12 éves... az ilyenből lesz a leélt pontpontpont 18 évesen...

Nemsokára a detoxban éjszakázik... hasonlók...

Lehet hogy nem te vagy a hibás... de én nem engedném el egyáltalán sehová...

2012. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
88%

utolsó 2 sort olvastátok?

itt az erőszak nem javítana semmin ,ide pszichológus és egy két megértő barát kell+sok szülői támogatás és beszélgetés.

2012. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
44%
#6 - ha az én párom adná elő az általad kívánatosnak vélt szülői magatartást a mi gyerekünkkel, utána lehet, hogy a traumatológián ébredne... pedig férfiként soha nem szoktam nőkre kezet emelni, de az általad leírt dolgok túllépik az ingerküszöbömet...
2012. okt. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bizony nem könnyű helyzet az, amiben most a lányod lehet, és a legnagyobb bajnak az tűnik, hogy bezárkózik a problémájával, és vélhetően látszatmegoldásokba, instant örömök keresésébe menekül. Tudod, az a baj, hogy erre az első pillanattól kezdve oda kellett volna figyelni hogy ne zárkózzon be, hogy folyamatosan kommunikáljatok a családotokat ért veszteségről.

Most már valószínú, tényleg pszichológus tanácsát lenne célszerű kikérned, hogy az idültté vált helyzetet hogyan lehet kezelni.

2012. okt. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim válasza:
20%
Ha van számítógépe vedd el a tévét is ha lehet elzárni, ha máshogy nem vegyél ki egy kâbelt és hord magaddal és persze atelefon is nuku. Szobafogság és ha van rá lehetôség amint vége vannak az òráinak akkor menjen érte egy megbízható személy. A tanulàs alatt néha nézz be hozzá, hogy egyáltalán tanul-e. Végeztess vele házimunkát és minél több feladatot,hogy ne nagyon legyen idelye másra. És ha nagyon nem birss vele akkor már csak egy nqgyon borzongató módszer van: egy ütés segíthet.
2012. okt. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!