Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónaposomnak lehet, hogy...

16 hónaposomnak lehet, hogy körömgombája van?

Figyelt kérdés

Talán 1 hónapja látom, hogy az egyik lába nagyújján kicsit megvastagodott a körme és picit sárga is. Megmutattam, csak kíváncsiságból, egy pedikűrös barátnőmnek aki egyből rávágta hogy gomba!

Orvoshoz még nem jutottam el vele, de mot nézegettem a neten és sok helyen azt írják, hogy ilyen kicsiknél még nincs körömgomba.

Valakinek tapasztalata?


2013. máj. 13. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónapos, és neki is körömgombája van. A lábán van neki is. Voltam vele bőrgyógyásznál, és kaptunk rá "körömlakkot", ami nem engedi tovább terjedni. Csúnyán megvastagodott és sárga a körme. Nem is értem mitől lehet.
2013. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óó, tényleg? Akkor lehet neki is az van. Én sem értem mitől lehet. És használt neki a lakk? Vagy ez is mostani dolog?
2013. máj. 13. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Még használjuk a körömlakkot, de úgy látom, elkezdett lenőni. Gondolom úgy fog majd eltávozni a csúnya rész. Nagyon nehéz levágni egyébként, mert elég vastag...
2013. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!