Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vágjátok 1-1,5-2 éves...

Hogyan vágjátok 1-1,5-2 éves kisfiatok haját?

Figyelt kérdés
Ollóval, hajvágóval? Van valami trükk, hogy ne legyen béna, össze-vissza levágva, ahogy mocorog?

2013. máj. 13. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Otthon, géppel, amióta a két pasit vágom, határozottan megtérül egy gépbe invesztálni.
2013. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vidd el fodrászhoz, ő néhány száz forintért megigazítja neki. Ezt egyáltalán nem rosszindulatból mondom. Nálunk a családban van olyan kisgyerekes anyuka, aki saját maga vágja le a kisfiának a haját, hát mit ne mondjak elég borzalmas, ahogy kinéz. Volt olyan, hogy a saját apja és nagymamája se volt hajlandó 2 hétig óvodába vinni a gyereket. Szerintem nagyon aljas dolog ez egy anyától. Persze, az más, ha van hozzá érzéked vagy tehetséged. Akkor kérd meg az apját, hogy ültesse az ölébe és foglalja le.
2013. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Hát, eddig egyszer vágtam le magam. Szerintem jól sikerült, de napokig igazgattam, mindig láttam valamit, amit ki kellett javítani. A fodrásztól azért tartok, mert nem hiszem, hogy megülne nyugton, és akkor ugyanott vagyunk, mintha én vágnám, csak még a kellemetlen helyzet is...de lehet, hogy megpróbálom azért.


Kedves első! Milyen gépet tudnál ajánlani? Nekem a nagyobbik kislány, így nem vagyok otthon a rövid haj kezelésében, ollóval vágtam eddig, de nagyon fárasztó volt.

2013. máj. 13. 15:14
 4/13 anonim válasza:

Kicsi korától vittem fodrászhoz. Tavaly nyáron 1,5éves volt géppel lett vágva neki; de amúgy fodrászom vágja a haját.

Most már szépen megül a székben.

2013. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fiam 2, még csak a frufruja volt vágva azt ollóval vágtam itthon. Most megyünk majd fodrászhoz az egészből vágatni, én nem akarom itthon géppel kopasztani.
2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én fodrászhoz viszem, 1 éves kora óta. Most 2 éves, kb 5-6 alkalommal voltunk. Először nyüzsgött, de már szépen elül az ölemben.
2013. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És amikor nyüzsgött, hogyan viselte a fodrász, könnyen le tudta nyírni?
2013. máj. 13. 15:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Ollóval vágom neki. Kész anyagi csőd lenne a fodrész, mert elég jól megkopasztom és 2-3 hónap alatt visszanő. Szerintem nem lesz béna, úgy vágom, mint a fodrász, nem bilire.
2013. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is jól sikerült, de sokáig tartott a zizegés miatt.:)
2013. máj. 13. 16:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Géppel nyírja Apa neki 9-10 hónapos kora óta!Nem mondom,hogy eleinte nem volt hiszti de most már egész jól tűri!Neki 2 havonta nyírni kell!

Babyliss vezeték nélküli gépünk van!Nem a legolcsóbb kategória de nagyon jó!

2013. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!