Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekeknek miért van...

A gyerekeknek miért van mindig tátva a szájuk?

Figyelt kérdés
Amikor alszik, amikor tv-t néz... Nálatok is így van? Hány éves a gyerkőc? Enyém 3,5.
2013. máj. 13. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az enyémek 1,5 és 3 évesek, és csak akkor van tátva a szájuk, ha nem kapnak az orrukon levegőt, mert például megfáztak.
2013. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orrmandula megnagyobbodásakor lehet pl ilyen. Szóval oka van a szájtátásnak. Az enyémnek csukva van.
2013. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem csak gyerekeknél tapasztalom...
2013. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
orrmandula nagyobbodásnál, vidd el fül orr gégészetre. Fiamnál is ez volt, kivették,azóta nem bámulj tátott szájjal.
2013. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az enyémnek csak akkor van nyitva,ha eszik vagy beszél

szerintem ott valami gond van,ha állandóan nyitva van a szája

2013. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja, orrmandula megnagyobbodás!! Sok gyerkőc problémája. - tipikus, ha alvás közben is!
2013. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet orrmandula probléma, de nem feltétlenül. Amikor nagyon koncentrál, amikor elámul, mert "tátva marad a szája" valamitől, ami meglepi, az is előfordul. Mesenézés közben előfordult az én gyerekeimnél is nem egyszer, aztán láttam, hogy "jé, Apa is ugyanígy nézi a tévét"! :)
2013. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!