Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt mar olyan, hogy a gyereke...

Volt mar olyan, hogy a gyereked elesett, es akkora hisztit levagott, h feltetted attol, h rosszul lesz?

Figyelt kérdés

A szitu a kovetkezo, harom napja elesett, lehorzsolta terdet. Azota nem lep ra, tegnap feneken csuszkalva jart, furdesnel ujabb hisztirohamot kapott.

Ma lemostam a sebet sima vizzel, sikitozott, es bepisilt.

Egyebkent a seb sima horzsolas, nincs begyulladva, tegnap biciklizett is, siman terdel, torokulesben ul. Jarni, ralepni nem hajlando...

Szerintetek?



2013. máj. 13. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd megunja.
2013. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baja csak friss még a rossz élmény neki, majd elfelejti.
2013. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Total elveszti a fejet, fejhangon sikit, meg ez a bepisiles is zavar, amugy egy fontos dolog lemaradt, lassan ot eves...

Tenyleg ne aggodjak?

2013. máj. 13. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg ne aggódni rajta, mert ezt érzi, sztem figylemfelkeltésből csinálja...

egy bepisilést simán produkálnak, sztem nem kell belőle ügyet csinálni, de ne is kezd el semmibe venni, tehát olyat ne mondj, hogy ne hisztizz már, hisz ez nem is fájhat, meg ilyenek...mondd, hogy tudod, hogy fáj neki,

mert mikor anya gyerek volt, és elzúgott a bringával, stb, stb...de begyógyult...vagy vmi ilyesmi...én ezt tenném..aztán csak elmúlik pár nap alatt...azért ám a horzsolás tud fájni, és lehet a csontja is érzékeny...

2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!