Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis hátizsákot hol keressek?

Ovis hátizsákot hol keressek?

Figyelt kérdés

Kirándulni mennek, nem kell túl nagy, de ahol voltam játékbolt, ott csak plüss volt, és otthon is azok vannak csak. Ezek kicsik. Nem fér bele csak egy üditő..


Samsonite-ot azért nem vennék..


Disney vagy mese figurás?


2013. máj. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.a fiamnak ilyen van és elfér benne bőven innivaló,ennivaló. [link] mi nagyon szeretjük.
2013. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.


Igazából az üzlet típusára lettem volna kíváncsi, mert a héten meg szeretném venni, online rendelés az már nem ér házhoz sajnos.

2013. máj. 15. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb cipőboltokban is szoktak árulni hátizsákokat, persze ahol gyerekcipő is van, ott nézd meg.
2013. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Decathlonban nagyon jó van, én tavaly vettem 1500-ért, volt több színben is.
2013. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak a Deichman-ban vettünk Verdasat, de voltak csajosak is!
2013. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzCJudit ***** válasza:

Szintén Deichman, szintén verdás :)

Egy hete vettem, 3000 ft volt, most még biztos kapsz. Volt micky egeres is és valamilyen rózsaszín csajos.

2013. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!