Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállalnátok e negyedik babát...

Vállalnátok e negyedik babát akkor ha nem akarnátok semmiképpen visszamenni dolgozni, mert imádnátok otthon lenni és a legkissebbel lejárna lassan a hivatásos anyasági?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon ellenzi ,pedig mi a férjemmel pedig mindenképpen vállalni fogunk mégegyet,hogy itthon tudjak maradni és mindenről gondoskodni tudjak,egyébként imádjuk a gyerekeket .
2013. máj. 15. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
anyósodnak szerintem semmi beleszólása.ha ti szeretnétek akkor miért ne.ja és persze ha anyagilag is megengedhetitek magatoknak.ez csak a ti döntésetek
2013. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
anyóspajtásnak mi köze hozzá?
2013. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak a pénz miatt akartok még egy gyereket, akkor ne álljatok meg 10-ig.

Arra nem gondolsz, hogy ahogy nőnek, egyre több pénzbe kerülnek? Fel is kell őket tisztességesen nevelni!

2013. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Anyósodnak nem sok beleszólása lehet, ahogy másoknak sem. Ha ti így döntöttetek, akkor ez van, ezt kell elfogadni mindenkinek. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy miért és mennyi gyereket vállaltok.
2013. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem.

1. ha otthon akarsz maradni mert nem akarsz visszamenni dolgozni (hiszen 3 gyerek is jócskán jár feladattal) akkor miért nem maradsz otthon anélkül hogy még egyet szülnél?

2. ha pénz miatt akarsz még egyet mert lejárt az anyasági akkor gondolom hogy nem az anyaságiból terveztek megélni hiszen az nagyon kevés ( a gyes, meg a gyetre gondolok).

Vagy gyeden voltál eddig a legkisebbel?

Bocsi nem kutakodni akarok csak ezeket így egymás után leírva nem igazán tiszta hogy mi is a kérdés:)

Ha vágytok szívből még egy gyerekre és el tudjátok tartani anélkül hogy te dolgoznál akkor hajrá:)

Ha csak gyesre-gyetre vállalnál még egyet mondván hogy addig a 8 évig is kapsz vmit, az nem annyira jó ötlet mert abból ugyebár nem lehet megélni.:)

2013. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem semmikép mert fel is kell nevelni ökett az meg pénz nélkül nem megy .
2013. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Szülni egy 4. gyereket, hogy ne kelljen dolgozni, és még az anyós a hibás...
2013. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, hacsak nem imádnám a gyerekeket és a férjem nem keresne nagyon jól. Már csak azt nem értem, anyósnak ehhez mi köze, ő napi szinten belefolyik nálatok a gyereknevelésbe? Mert ha igen, és mondjuk nem akar majd 4 gyerekre vigyázni, akkor megértem, különben meg semmi köze hozzá.
2013. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért biztosan nem szülnék,hogy otthon maradhassak,bár eleve olyan vagyok aki 2évnél többet nem ücsörög otthon a gyerekkel,hanem inkább dolgozik.Miért nem maradsz itthon úgy,hogy marad a 3?Megértem anyósod,azért ne szülj,hogy ne kelljen dolgozni.
2013. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha párod megkeresi a havi félmilliót, akkor hajrá. Amúgy meg csak büdös neked a munka:)

Abba belegondoltál, ha lesz még nyugdíja akkor mennyi nyugdíjad lesz. Nem tudom hány éves vagy, de majd 50 évesen akarsz munkát keresni?

Szánalmas a gondolatod. Csak azért szülnél még egy gyereket, hogy kapj még 25 ezret havonta, ja meg még plusz 16 ezret!

2013. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!