Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándék ötlet az óvónéninek?

Ajándék ötlet az óvónéninek?

Figyelt kérdés
Nem sokára ballag kislányom az oviból és az egész csoport nevében szeretnénk ajándékot adni az óvónéniknek. Valami kedveset. Tudnátok adni néhány ötletet?
2013. máj. 16. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Spar ajándék utalvány, abból azt vesz amit akar!

Ha mindenki bead 1-2 ezer forintot, akkor 5-5 ezret tudtok adni, + virág, vagy minden gyerekről szereztek képet, s csináltattok egy egy naptárt.

Az utalványnak örülnek a legjobban, nálunk karácsonyra is azt kaptak az ovónők és a dadus.

2013. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2013. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ajándék utalvány az jó.Én a lányommal pólót festettem,ezt csoport szinten is meg lehet csinálni.Festeni mondjuk egy fa formát,és a tenyerük lenyomata lenne a levél rajta(ilyet pl mi törölközőre csináltunk nagyon szép)És minden levélre a jelet odatenni más színnel.Lehet hogy hülyeség de én a saját kezű ajándék híve vagyok inkább.
2013. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!:)

Végül ma arra jutottunk, h készítünk egy kis füzetecskét az óvónőknek, dadusoknak. Minden ballagó kisgyerek készít egy rajzot és a sarkába oda ragasztjuk a gyerkőc fényképét, végül ezt összefűzzük. Már csak valami szép idézetet kellene az elejére találnom.

2013. máj. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!