Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyik barátomnak 2 éves lesz...

Egyik barátomnak 2 éves lesz a kisfia 3 hét múlva. Lesz egy kisebb ünneplés. Fogalmam sincsen mit vehetnék egy 2 éves kis lurkónak. Valami tipp-ötlet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmi extrát.2 lufival és 3 üres petpalackkal elvannak egy hétig.
2013. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

az első igaz.. de vihetsz neki pórszívó csőt is mert azt is órákig bírják gyúrni...

Mi elvittük a fiúnk ajándékait játékait mikluás gyárba adományozásra stb. voltak közte több tízezres játékok az én fiam az petpalackba szórt kavicsos sz.rságot imádta a legjobban...


Viccet félretéve :)

Ha jót akarsz vigyél csattógó lepkét, fűnyírót vagy dobot, gitárt mindenki imádni fogja :)

Futóbiciklit, kismotort, dömbert, ugató kutyát, vagy altatós játékot mondjuk plüssöt vagy bármi hasonló olcsó cuccot mert úgyis csak rövid ideig lesz érdekes... Az én fiam kedvenc ajándéka egy dormeo párna... gondolnád? mindenhova viszi magával... bárhol alszik az megy vele... csicsi párna az a neve...

2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze én se szeretnék több ezer forintos játékot de azért 2 lufival meg petpalackkal mégsem állíthatok oda.:)

Ez a kis motoros dolog akár jó is lehet, úgysincsen neki és nem is drága ahogy elnéztem. Köszönöm!

2013. ápr. 30. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam kedvence 2 eves koraban a lego duplo volt es a mai napig is nagyon szereti (3 eves mult februarban). Ha hazajon az ovibol akkor mindig eloszedi es epit.

De nem rossz otlet szulinapra egy szep kepeskonyv vagy a koranak megfelelo kirako (puzzle).

2013. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!