Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megtudná valaki mondani hogy...

Megtudná valaki mondani hogy mi bajom van?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves lányom.Nagyon elven minden érdekli egésznap csak beszél,mindig velem akar játszani stb.

Néha olyan türelmes tudok lenni vele vagy a környezetembe élőkkel,de viszont mindig kijön rajtam valami havonta amire nem találok magyarázatot.Pl:minden áldott hónapban van olyan 2-3 nap mikor már feszülten idegesen kelek fel és az egész napom úgyis telik el.Nem tudom ez miért van,vagy ezzel kihez forduljak.Van valaki így,vagy csak én vagyok ilyen?


2013. máj. 20. 19:45
 1/10 anonim válasza:
Nálam is elő szokott ilyen fordulni.Véleményem szerint a stressz kijön az emberen.Nem hinném, hogy valami betegség állna mögötte..
2013. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerria ***** válasza:

Mensivel nem lehet összeköttetésben? Akkor általában ingerlékenyebbek vagyunk... erre gondoltam.


Szerintem ne fordulj senkihez, ilyen esetben hallgass relax zenéket, zárj ki minden irritáló lehetőséget ( ne hívj arra az időre vendégeket)


Egy kis önismerettel könnyen lehet ezen segíteni. Az már nagyon jó, hogy ezt észre vetted magadon. EZeken a napokon lepd meg valamivel, pl. süti, ami egy kicsit feldobja a napodat ;)

2013. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,most megnyugodtam. :)

Már azt hittem hogy kezdek begolyózni.

Menszikor is feszültebb vagyok,de ez ilyen másféle feszültség.Szóval a kettőt nem kötném össze.Ezért olyan rossz anyának érzem magam. :(

2013. máj. 20. 19:54
 4/10 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok


Lehet akár a menstruáció miatt is, bár nálam ez kizárva nyilván. Én a stresszre tippelek ugyanis elég stresszes az életem/munkám és hasonló dolgok előfordulnak nálam is.


2. válaszoló!


Önismereti gyakorlatok mit takarnak? Érdekelne.

2013. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
irigyellek hogy 1-2 feszült napod van :)talán kicsit sokat vársz el magadtól,próbálj meg magne b6-ot szedni vagy többet lenni a levegőn.ne érezd bezárva magad,és örülj a gyerekkel eltöltött időnek,ugyis hamarosan ez sem lesz,és akkor nagyon fog ez az idő hiányozni.
2013. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kerria ***** válasza:

Nehéz kérdés :) Nekem anno a vállalat tartott ilyen önismereti tréningeket (természetesen nem csak kizárólag nekem, mert többen is voltunk). Számomra hasznos volt, mert azóta is jobban tudok hallgatni a belső énemre, jobban tudom megnyugtatni magam:


- légzéskontroll

- agykontroll

- pozitív gondolkodás és szemlélet

2013. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De irigyellek a havi 2-3 nap miatt!

Nekem sokkal több van sajnos és ennek gyakran a lányom issza meg a levét, ő most 1,5 éves.

Nekem előjön ha melegfront van, mensi előtt, vagy ha valami stressz ér, amiből van bővel mostanság nálunk.

Ilyenkor kibírhatatlan perszóna vagyok egész nap, ami egy dackorszakos gyerek mellett elég húzós, mivel az első nyikkanásra robbanok.

2013. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na ezeken a napokon szokta a férjem mondani,hogy "Na mi van Anyám,meg fog jönni??"

Már tudja,hogy olyankor idegbeteg vagyok és beszólok neki olyat amit késsőbb megbánok!

Szóval nállam egyértelműen a mensivel köthető össze!

2013. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtato h nem egyedul vagyok sarkany nehanap:D
2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
oooh nem vagy egyedül...nekem is vannak ilyen napok,és ilyenkor én is szar anyának érzem magam....és sajna rátesz mindig,hogy a pici(6 hónapos)olyan frekvencián tud sírni,hogy attól még inkább kikészülök, és még türelmetlenebb vagyok 2,5 évesemmel...
2013. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!