Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bekenhetem e 4 éves kisfiam...

Bekenhetem e 4 éves kisfiam kezdődő himlős pöttyeit aloe vera géllel. (zöld krémmel)?

Figyelt kérdés

Ma hőemelkedése volt többször is,és olyan nyomott hangulata.Egyenlőre még nincs rajt egy pötty sem.Csak azért kérdezem,ha az éjszaka folyamán pöttyös lenne nem nagyon tudok mást rá kenni.Még Aloe first van itthon meg ez a zöld krém.

Milyen aloe verás terméket ajánlanátok még a himlőre?


2013. máj. 20. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Tilos, semmit ne kenj rá..Csak azt a rázókeveréket, amit a doki felír..
2013. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És hol tudok most olyan rázókeveréket venni az éjszaka közepén???

Egyébként nekem meg pont azt mondták,hogy rázókeveréket véletlenül se kenjek rá.Egyszer megkérdeztem a gyerekorvosunkat is még régebben és mondta,hogy bárányhimlőre semmiképp ne kenjek rázókeveréket.Egyszer kaptunk egy kiütéses betegségre mikor pici volt a fiam,és akkor kérdeztem meg.

2013. máj. 21. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:

jaja, már nincs rázókeverék! rájöttek, hogy leszorítja a pöttyöket és sokkal több pötty jön ki :)

nehogy rákenj ilyen kencéket, semmit nem szabad rákenni!

bárányhimlő magától gyógyul, lényeg, hogy szárazon legyenek tartva a pöttyök, akkor gyorsan leszáradnak és túl vagytok rajta.

kádba ne ültesd, csak zuhanyoztasd, hűtsd a lakást, hogy ne izzadjon és ne vidd napra, gyerekek közé.

van hintőpor a gyógyszertárban, az enyhíti a viszketést és fenistil cseppet adhatsz neki, mást nem!

2013. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké.köszi
2013. máj. 21. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Firstöt és a zöld krémet használd naponta többször is. Nem fog neki viszketni, nem vakarja szét magát.Sokkal jobb mindennél. Ha bárki elbizonytalanítana, akkor beszélj a szponzoroddal, vagy hívd fel valamelyik orvos szakértőt.
2013. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Volt egy ismerősöm aki a sebét kente vele, kiderült hogy allergiás rá ! szóval erre figyeljünk.
2013. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!