Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves lányom napok óta...

5 éves lányom napok óta hányingerre panaszkodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem "lelki eredetű pszichés" hányingere van csak. Mamáék elvitték nyaralni, és esténként tört rá a hányinger, és csak anya tud megnyugtatni. 4 nap anyósom kért, menjünk érte. Azóta minden este, de szinte csak lefekvésidőben jön rá a hányinger, na meg ma reggel mikor oviba kellett menni.

Mit tegyek? Mit adhatok neki, ami segíthet, akár placebóbol is? Felhergeli magát, köhög, néha már remeg is, hogy nem akar hányni..

Rennit néztem, 12 éves kor felett adható..


2013. máj. 22. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

eleg lelki dologra gyanakszom...

szerintem problkozz a placeboval (szirup lenne a legjobb, vagy olyan allagu, amit egyebkent is kap, ha beteg)


De hagyhatsz idot arra is, hogy termeszetesen lenyugodjon, beszelgess vele, mondja el, hogy mit erez

2013. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!