Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 fokos házban mit adtok 2...

18 fokos házban mit adtok 2 éves gyerekre?

Figyelt kérdés
Tegnap költöztünk be.a panel melege után ez egy jégveremnek tűnik.kint 16fokot mondtak sztem akkor ittbent 18körűl van.mibe öltöztetnétek itthon? Vagy befűtsek egy kicsit?bár még nem tudom hogy működik ez a konvektor...
2013. máj. 23. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:

mindenképpen befűtenék, 18 fok kevés a lakásban!! Legalább abban a szobában, ahol vagytok!

Amúgy meg póló, hosszú ujjú és plusz pulóver, harisnya és meleg nadrág. Nagyon kevés a 18 fok!!!!

2013. máj. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig 24 fok volt bent, tegnap kint is lehűlt a levegő, és este 20 fok volt a gyerekszobában, én azt is hidegnek éreztem.

Nemcsak az a baj, hogy 18 fok van nálatok, hanem hirtelen hűlt le a levegő, ezért könnyebb megfázni is. Mindenképp rétegesen öltöztesd fel, most máshol is elfér a rövidujjú, hosszúujjú.

A konvektort ha régi, nehéz bekapcsolni, mindenképp hívj hozzá valakit, és jól szellőztess ki, ha fűteni kezdesz.

2013. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.mindenképp befűtök,ha felkel a pici.legalábbis megprobálok
2013. máj. 23. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!