Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves kisfiamnak vegyek...

3 eves kisfiamnak vegyek gyongyfuzo keszletet?

Figyelt kérdés
Tudom buta kerdes de nem tul lanyos? Imad karkotoket fuzni. Az ovibol is mar szinte minden masodik nap karkotoket hoz haza, hogy o fuzte. Kerte, hogy vegyek neki otthonra is sok gyongyot, hogy keszitsen karkotoket meg. Szerintetek?
2013. máj. 24. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szereti, miért ne vennél? Legalább ez egy ügyességi és kreatív játék. Nagyon hasznos. És sok szép karkötőt készít majd neked, boldog lesz. Vegyél neki, én azt mondom.
2013. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekli, persze. :) Azért, mert fiú, még nyugodtan fűzhet gyöngyöt.
2013. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. Akkor fogok neki venni. Lattam a tescoba egy tobbszinu gyongyokbol allo szettet pont 3 eves kortol. Hetvegen meg is veszem. Persze mar mondta, hogy a mamanak is keszit karkotot, meg a kis baratnojenek (baratnom kislanya) na meg persze apanak is. :) Igazad van a kezugyesseget biztosan fejleszti.
2013. máj. 24. 17:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is masodik valaszado.
2013. máj. 24. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jaj, de aranyos, persze, vegyél neki, pláne ha meg is kért, jaj de drága! :)
2013. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én vettem annak idején a fiamnak gyöngyöt.

Kígyót fűzött belőle, na meg kukacot, gilisztát, attól függ, milyen színű és mekkora lett. :-)

2013. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hét éves kor alatt még teljesen természetes, hogy a lányok egy részét fiús játékok is érdeklik, és megfordítva. Sőt, többek között az empátiás hajlamot is növeli, hogy a másik nem kedvenc tevékenységei foglalkoztatja, másrészt szélesedik ezáltal is a látóköre, több mindenben lesz tapasztalata, több dologhoz fog érteni, sőt, akár jellegzetesen férfias tevékenységek egyfajta egyik "előfutára" lehet egy ilyen tevékenység!


Nem utolsó sorban egy nagyon fontos képességét fejleszti: a finommotorikát! Tehát a kézügyességét az aprólékos, kifinomultabb kézi tevékenységekhez. Ha később pl műszerész szeretne lenni, akár az óvodás kori gyöngyfűzési tapasztalatai is segíteni fogják abban (és számos más dologban).

2013. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan. Lehet fiús ékszereket is készíteni, meg ajándékozhat is. Arról nem is beszélve, hogy a finommotorikát kiválóan fejleszti.:)
2013. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat. Hetvegen vettunk gyongykeszletet es egesz hetvegen fuzogetett a kis dragam. :) Mar keszitettunk a nagyinak, ovoneniknek es 2 kis jatszopajtasanak nyaklancokat meg karkotoket.

6-os valaszado koszi a kigyos otletet. Apanak zold kigyot fuztunk amit majd apaknapjara kap meg junius 16-dikan. :)

2013. máj. 28. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!