Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiamnak fáj a hasa!...

5 éves kisfiamnak fáj a hasa! Ma reggelire tojást evett kenyérrel! Ebédre babfőzeléket! Vacsira pedig vajas kenyeret! Mi okozhatja? Valami javaslat hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószinű,hogy a babfőzelék a ludas!Nagyon szeles,és puffasztó étel egy 5 évesnek.Még nekem is problémás,ha azt eszek.Espumisan csepp,vagy emésztést könnyítő tabletta segíthet.Nézz utánna gyereknek mi adható ezek közül.
2013. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a babfőzeléktől puffad. Espumisan csepp vagy gyöngy segíthet. Ha amúgynem lázas, hasa nem megy, nem hány, akkor egyebet nem tudsz tenni.
2013. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ akkor adok neki Espumisant remélem az helyre teszi a pociját!
2013. máj. 5. 20:12
 4/6 Kerria ***** válasza:

Szerintem, ha megissza próbálkozz gyógyteával (kamilla, édeskömény). Volt széklete?


Én is a babra gondolnék, sajnos nem mindig jutnak ki a szelek a pocakból, lehet elakadtak út közben. Melegítőpárna a pocakra ami még segíthet.


Ha meg komolyabb, akkor mindenképpen puffadásgátló, pl az espumisan csepp.


Hm, holnap ovi, lehet esetleg valami lelki ok?


Ennyi ami eszembe jutott hirtelen.

2013. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lelki oka tuti nincsen! tudott kicsit pukizni de még mindig nagyon fáj neki! tea pedig sajnos nincs itthon!
2013. máj. 5. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is fájna. :) Espumisan, és sok folyadék.
2013. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!