Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet, hogy elveszett a...

Lehet, hogy elveszett a kedvenc plüss kutyusa. Hogy értetnétek meg vele?

Figyelt kérdés
Nagylányom 3,5 éves, fél éves kora óta az a nagy kedvenc. Hurcolja magával mindenhova. Ma is vitte magával a bölcsibe reggel én meg egyszerűen nem emlékszem rá, hogy elhoztuk-e onnét. Egy minimális esély van rá, hogy ott maradt, de én nagyon parázok, hogy elhagytuk hazafelé valahol. Mit lehet ilyenkor tenni? Gőzöm sincs honnét szereztük azt, asszem én kaptam még évekkel ezelőtt, szóval pótlásra semmi esélyünk. Már sírt egy sort miatta...
2013. máj. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy :D Az én fiam 3 évesen az oviban hagyta az alvós kedvencét, és este vissza kellett mennünk érte. Szerencsére még ott volt a gondnok.

Ha tényleg eltűnt, akkor próbáld megbeszélni vele, hogy választhat valami másik kedvencet, ami ugyanúgy vele megy majd mindenhova... biztos nem lesz egyszerű.

2013. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remélem megtaláljátok. Nekünk kettő ugyanolyan van, pont emiatt, na meg a mosás miatt :) Nem volt egyszerű beszereznem amúgy, már külfölddel leveleztem emiatt, felraktam egy képet, hogy aki tudja, hogy hol gyártották, hol lehet kapni, vagy van valakinél és nem használják megvenném. Sok hónap utánajárás után kaptunk egy ugyanolyat. Vaterán és gyerekes oldalakon is érdemes kérdezősködni, nekünk is sok plüssünk van, amit nem is nagyon használunk, ha valakinek kéne, biztos odaadnám. Ne mond, hogy semmi esély, legalább próbáld meg.
2013. máj. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére a bölcsiben maradt. De alig tudtam aludni miatta, tudom mennyire szereti azt a nyavalyást a lányom. Beszereznék belőle én is még 1-et, ha tudnám honnét került hozzám, de már évek óta megvan és gőzöm sincs honnét szereztük. Remélem a kisebbik lányom mondjuk a micimackós tigrisét kedveli meg a legjobban, azt legalább be lehet szerezni egy raklapot. :)
2013. máj. 29. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Na szuper. Ha teszel ki képet, talán tud valaki segíteni, honnan lehetne beszerezni.

Az én fiam kedvence amúgy a tigris, és egyáltalán nem egyszerű az sem, ugyanis csak egyetlen egy jó neki, hiába vettem azóta 3-4 másikat, kisebbet nagyobbat stb. Csak az eredeti már-már rongyos kedvenc kell neki.

2013. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki. Szerintem is tegyél ki képet akár ide is, meg több oldalra, hátha valakinél van ugyan ilyen és szívesen nektek adja. Egy próbát megér.
2013. máj. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!