Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális hogy 3-4 éves...

Az normális hogy 3-4 éves gyerekeim az épp kedvenc tárgyaikért iszonyú ordítást rendeznek? Épp egy kisautó vagy egy pénztárca vagy egy plüss állat.

Figyelt kérdés
Ha valaki elveszi tőlük, vagy leejtik útközben annyira iszonyúan megijednek valahogy hogy nagy sírást ordítást csapnak érte. Nem tudja valaki mi lehet emögött? És van nekik kicsi koruktól úgynevezett vigasztárgyuk is (kispárna pelenka) az oké hogy ahhoz érzelmileg ragaszkodnak na de minden máshoz is?
2012. aug. 3. 08:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkoztam hogy ennyire nem éreznék biztonságban magukat hogy így ragaszkodnak tárgyakhoz.
2012. aug. 3. 08:31
 2/3 anonim ***** válasza:
olyan van,hogy nagyon kéri,vagy nyávog érte,ha épp nem elérhető,de ilyen sírást nem csap érte.
2012. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát.. én is ilyen voltam ilyen korba.. szerintem normális. valamit nagyon nagyon megszeretnek, akkor lehet ez. de akkor is ha rossz a kedve ( és lehet hogy családi körülmények miatt pl. veszekedések, legalábbis nekem a miatt volt így ) de ki fogják nőni! 7 éves korukig már kifejlődik az hogy megválnak a régi dolgaitól és már nem ragaszkodnak nagyon hozzá.. bár én kaptam a születésemtől egy plüssnyuszit és 11 éves vagyok és még mindig megvan a plüssnyúl.. úgy érzem hogy ezzel nőttem fel és nem tudnám semmi pénzért odaadni csak úgy hogy megnézed de még kölcsönadni se.. persze megmutatni igen. de az hogy elveszed tőlük és már sírnak az is oké ilyen korban. úgyhogy: persze normális
2013. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!