Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adamo (vagy hasonló) hintát...

Adamo (vagy hasonló) hintát meddig tudtátok használni? Mennyi idős korig ill. hány kiloig?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiamnál nem volt, őt csak akkor hintáztattam, mikor már tudott ülni, sima műanyag babahintában, kb 9 hónaposan. Most a lányomnak kaptunk kölcsön, már baba korában is használtuk, de most nála is visszaadtuk 9 hónaposan, mert amint tudott ülni, már a régi műanyag babahintát használja ő is. De elvileg a 3 évesem is hintázott benne, ha nem lett volna már műanyag hintánk, lehet, hogy tovább használtuk volna.
2013. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát mi is kb 9 hónapos koráig használtuk, én nem szerettem, hogy állandóan felült benne, kepeszkedett szegénykém, mert már nem szeretett feküdni. És mivel nálunk az ajtófélfába van felfúrva így aztán a ficánkolásával nem lehetett rendesen használni egyébként sem..


De addig nagyon klassz volt, szerettük...

2013. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah igen, ez a másik, hogy a lányom nagy súlyú, 9 hónaposan már 12 kg volt és ahogy össze volt rakva, volt olyan elem, amihez kisebb súlyhatár volt írva (bár ki lehett volna venni gondolom, de annyira nem érdekelt a dolog a leírtak miatt), tehát féltettem hogy baja lesz....

2. voltam

2013. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 petera6 ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs, de a kolléganőm megvette még a gyereke születése előtt, és 1 másodpercet sem volt hajlandó a gyerek meglenni benne. Szóval, hogy meddig jó? Neki pl semeddig :)
2013. jún. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HédiH válasza:
Én egy éves koráig használtam kb. Nagy segítség volt az altatásnál. Aztán lett neki GitaMom csepphintája és akkor már nem volt annyira bulis az Adamo. A csepphintába tudott ülni, térdelni, állni, persze a felügyeletem mellett. Sokat játszottunk együtt vele, de a legjobb, hogy amikor aludt, akkor én ringatóztam és ott ittam a délutáni kávémat.
febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!