Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éjjel lázas volt a gyereke...

Két éjjel lázas volt a gyerekem, köhög is, hurutosan. Sétálni levegőre ilyenkor nem mehetünk ki?

Figyelt kérdés
3 éves és nem igazán marad meg bent a szobába, látja, hogy a játszótéren kint vannak a gyerekek. Lázas volt kétszer éjjel, köhög is, hurutosan, az orra is folyik egy kicsit. Jó idő van odakint, szívesen kivinném, de nem tudom, hogy nem e rontok a helyzeten ha sétálunk fél órát.
2013. máj. 29. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rontasz hanem javítasz.

A légúti megbetegedések legjobb gyógymodja a sok folyadék után, ha friss levegöre viszed. A házban ha szellöztetsz akkor ha igazán friss levegöt akarsz akkor huzat lesz, és az összes por, atka elkezd mozogni mégjobban, vagy is még irritálobb a gyereknek.

Ha kiviszed és nincsen nagy szél, nincsenek minuszok akkor csak is jót tehtesz neki. Ha magas láza van akkor persze nem, de ha csillapítottad és elég jól érzi akkor beültetheted a babakocsiba is és mehttek egy nagy kört. Ha tud menni és szívesen sétál, akkor pedig mehettek sétálni. Játszóteret nem ajánlom, egyrészt a tovább fertözés miatt, masrészt a túl sok mozgás miatt.


Nekem is most voltak lázasak a lányok, de minden nap kimentem velük. Kisebbik szombaton volt lázas, amikor lement a láza és játszott bent, akkor kimentünk a kertbe, délután meg elmentünk babakocsival sétálni. Nagyobb hétfön volt lázas, neki is lement a láza és elmentünk sétálni, ö is akarta, kicsit sétáltunk, haza fele felült a testvérfellépöre. Mindegyiknek ma már semmi baja nincsen, nem folyik az orruk sem.

2013. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem szabad kivinni, bent kell lennie, pihenni!

Kint szaladgál, futkos, ami nem tesz neki jót, sőt csak megterheli a tüdejét, csak rosszabbul lesz!

Na meg ha lázas beteg, közösségbe játszótérre nem illene vinni...

2013. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Én kimegyek a gyerekkel, ha lázas, de nem elesett, aluszékony, fáradékony. Azaz ha látom, hogy egyébként jó kedvű, bent is "tombol". Akkor minden további nélkül kiviszem.
2013. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lázasan nem vinném ki, de így sem, hogy éjjel az volt és most éppen nem.

Beteg gyereknek otthon a helye.

Ha már legalább 1 napja nem lázas, akkor szoktam én vinni a gyerekeimet.


A játszótéren meg határozottan utálom a beteg gyerekeket, bár nem tudom, oda vinnéd-e vagy csak sétálni.

2013. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz. Séta is meglesz, doki is látja.
2013. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!