Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokás adni valamit a bölcsőde...

Szokás adni valamit a bölcsődei gondozónéninek pedagógusnap alkalmából?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Nálunk se a bölcsiben, se az oviban, sőt még a suliban sem szokás. (hálistennek).
2013. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk adtak, bölcsiben aki akart, oviban/iskolában pedig összefogtunk, és közösen kaptak valamit. Így ők is jobbat kaptak mint 24 bonbon, nekünk pedig olcsóbban jött ki.
2013. máj. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Eszembe se jutott, az-az igazság. Az oviban viszont úgy rémlik mintha kaptak volna valami közös ajándékot a dadák is.
2013. máj. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ma vittem a bölcsis gondozó néniknek egy-egy milka csokit és kifiam által készített festményt, hát nagyon hálásak voltak. :) Egyébként ők is pedagógusok, tehát ha amúgy pl. a tanító néninek vinnél, akkor a gondozónőknek is készítsetek valamit. Én nagyon szeretem őket és nagyon hálás vagyok nekik, ezért fel sem merült bennem, hogy ne vigyek valami apróságot.
2013. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zabmester ***** válasza:
Igazság szerint a bölcsis gondozónők nem pedagógusok :) Az óvónők igen, de akik a bölcsiben dolgoznak, azok nem. Ettől még persze lehet vinni ajándékot, aki szeretne. Nálunk mondjuk nem volt szokás, csak akkor vittünk, amikor "ballagás" volt, megköszönve kétévnyi munkájukat.
2013. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt nem is az a fontos, hogy papíron pedagógusok-e..... Inkább az, hogy Te mit érzel, a gyereked mennyire szereti őket, mennyire sokat tanul tőlük a bölcsődében, stb. Ez csak egy gesztus, bőven elég amit itt valaki írt, csoki vagy egy rajz a gyerektől. Ez egy kis figyelmesség feléjük, nem több.
2013. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is rajzoltunk kislányommal és azt csomagoltuk be illetve préseltünk mezei virágokat. Szerintem is a gesztus a fontos, pont elég egy kis apró valamit vinni.
2013. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!