Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vegyek gyerekágyba (nem...

Hol vegyek gyerekágyba (nem kiságy) való kókuszmatracot? Találtam, de 20 ezer forintért. Kicsit soknak találom.180x60-as lesz az ágya a fiamnak, ebbe keresnék. Valaki nem tud helyet ahol olcsóbban árulják?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A kókuszmatracok mindenütt elég drágák, ha újonnan akarsz venni, de nézd meg a babaholmiolcson.hu-t. Mi 3 évvel ezelőtt onnan vettünk meg mindent. 70ezerbe a pelenkázótáskától a komódig, textilpelusok, kókuszmatrac, AVENT cumisüvegkészlet meg még ezerféle apróság belefért.

Én kinéztem a NET-en, a tesómék meg elmentek személyesen és megvették, úgyhogy a házhoz szállításról nem tudok mit mondani.

2013. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

20 ezerért egyáltalán nem sok. Pláne ilyen nagy méretben. Ennél olcsóbban nem nagyon kapsz. Persze lehet próbálkozni jófogáson, vaterán ilyen helyeken...

De én a kicsi 100x60-somat adtam el annak idején 35 ezerért (volt még néhány kisebb kiegészítő is hozzá: gumilepedők, cserélhető külső huzat és a mi babánk volt az első és egyetlen, aki használta), úgyhogy én biztosan többet kérnék érte.

2013. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!