Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elítéled azokat a szülőket,...

Elítéled azokat a szülőket, akik a 1,5 éves (20 hónapos) gyereküket egy hétre a nagyszülőre hagyják, hogy elmenjenek nyaralni?

Figyelt kérdés
Mennek nyaralni a gyerekkel is, ha ez számít.
2013. jún. 3. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem ítélem el, csak én nem tudnám!

Pedig nálunk is aludt már többször a maminál, de nem tudom,hogy egy egész hetet, hogy bírna nélkülünk, ráadásul én is egyfolytában agyalnék, nem tudnék úgysem pihenni!

De ha a baba is vevő rá, meg a szülők is, akkor miért ne!

2013. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. Ha gyakran van a nagyszülökkel és jól elvan ott akkor nincs ezzel semmi gond. Jót tesz a házassságnak egy kis kettesben nyaralás.
2013. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem inkább féltékeny vagyok erösen, mert mi ez nem tehetjük meg. A nyaralást igen, de nincs senki akire ráhagynánk még 1 órár a sem. ìgy mikor 14 hós volt a lányunk ázsiába együtt mentünk.

Most kettö van most inkább visszük az egész családot (szerencsére kitudják fizetni), mert otthagyni nem tudnánk, mert alig találkoznak velük. (messze lakunk)


egyébként simán otthagynám.

2013. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem abszolút,sőt szerintem jó ha a gyerek sokat van a nagyszülőkkel,nincs ezzel semmi gond.
2013. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítélném el? Ha ott merik hagyni, mert megbízhatók a nagyszülők, akkor menjenek! A szülőknek is kell néha 1 kis kikapcsolódás! Ez nem bűn! Kell a kettesben töltött idő is, hiszen egy párnak párnak is kell maradnia, nem csak anyának, apának és dolgozó embernek!
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, elítélni semmi esetre sem ítélném el, kell nekik is a kikapcsolódás. Csak én nem tudnám megtenni, hatalmas kibabrálás ez a nagyszülőkkel.Magamból, és az én családomból kiindulva, az én másfélévesem folyamatos mozgásban van. Nézni is elfárad az ember.Estére én is dög vagyok, hát akkor a nagyik. Szerintem ezért nem hagynám rájuk.
2013. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zabmester ***** válasza:
Nem ítélem el, mert nem látok ebben semmi rosszat. Azért azt mindenki tudja, hogy gyerekkel más a nyaralás, mint gyerek nélkül. Ha nekik hiányzik a gyerek nélküli nyaralás is, akkor miért ne mehetnének így is nyaralni, ha megtehetik? Gondolom szeretnének reggelente sokáig aludni, este későig csavarogni, olyan programokon részt venni, ami a gyereknek unalmas. Hol itt a gond? Pláne, hogy a gyerekkel is mennek nyaralni, ahol úgyis hozzá fognak igazodni.
2013. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sokat van a gyerek a nagyszülővel. Persze nem mindig kettesben, de aludt már vele.


A mama óvónő, nem lesz neki megerőltető 1 gyerek után futni :-) Nagyon fitt, fiatal(os). Meg elég őszinte: ha sok lenne neki, szólna.


Köszönöm a válaszokat

2013. jún. 3. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Kizárólag az a fontos, hogy a gyerek jól érzi-e magát a nagyszülőkkel, a szülők tudják-e jól érezni magukat a gyerek nélkül 1 hétig és az, hogy a nagyszülőknek ez valóban nem teher-e. Semmi más nem számít! 5 éves kislány anyukája.
2013. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!