Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit csinálnátok? Adva van...

Ti mit csinálnátok? Adva van egy kis város, páran gyerekesek összejárunk, egyidősek a gyerekek 2 évesek. Nincsenek nagy barátságok, de azért mindenki jóban van majdnem mindenkivel.

Figyelt kérdés

Én és egy másik lány elég jóban lettünk, egész télen itt ücsörögtek nálunk a kisfiával, nem volt nap, hogy ne találkoztunk volna. Ahogy jött a jó idő, elhanyagolt engem a lány.Nem lett volna baj, mert nem vagyok egy sértődős fajta. De most lett világos számomra, hogy egyszerűen "lecserélt". Na de a lényeg az az, hogy most volt az én "volt barátnőmnek" a kisfiának a szülinapja, amire mi nem lettünk meghívva, ellenben az új barátok igen. Na ez már eléggé rosszul esik:-( Most lesz az én kislányom szülinapja, és nem tudom, hogy meghívjam e őket, mondjam úgy ápolva ezzel a barátságunkat, azaz legyek nagyvonalú és mutassam meg, hogy én nem vagyok olyan suttyó, hogy elsunnyogom a meghívást. Vagy legyek olyan mint ők, és egyszerűen ne hívjam meg őket.

Ti mit tennétek?


2013. jún. 3. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze jártok még akkor hívd meg, ha egyáltalán nem akkor ne hívd meg.
2013. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg ha szívesen látod őket és szeretnéd ezt a barátságot, de ne hívd meg őket csak azért hogy megmutathasd nekik mennyivel jobb fej vagy...
2013. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem, már egyáltalán nem járunk össze. Sajnos.
2013. jún. 3. 13:42
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez nem jobbfejség....nem akarok én tündökölni, csak nem szeretnék olyan lenni mint ők, ezért gondoltam, hogy meghívom őket....de egyre jobban az az érzésem, hogy nem fogom meghívni.
2013. jún. 3. 13:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, én egyébként nem hívnám meg ha minden jel szerint lepattintottak volna... :(
2013. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hívnám meg,ha totál lepattintott volna...de nem azért,mert ő sem hívott meg titeket, hanem mert a gyerekemnek olyan zsúrt szeretnék, ahol ő is és én is jól érzem magam.

Amúgy az ilyen előfordul sajnos, ne vedd a szívedre.Főleg a játszótéri kapcsolatok jönnek-mennek...

2013. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan jártam. Volt egy anyuka akivel elég jóba lettünk, sokat sétáltunk, ilyesmi, de ő összebarátkozott egy másik anyukával és elhanyagol minket azóta. Én biztos nem hívnám meg, és nem dacoskodásból. Egyszerűen beláttam, hogy én már nem férek bele az idejükbe. Van ilyen, végül is spontán alakulnak a barátságok.
2013. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert úgy tűnne,hogy rájuk akarok akaszkodni!

Ha ők nem hívtak meg, akkor nyilván nem is akarnak túl sok kapcsolatot veletek. Ne foglalkozz velük!

2013. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem hívnám meg az olyan ráerőltetés lenne. De ő se hívott titeket szóval miért várná el fordítva? Semmi oka nincs rá.
2013. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Sajnos a szívemre vettem....komolyan egész délelőtt sírtam emiatt.

Mi a baj velem:-( Nem lennék jó társaság? Mindig magamban kezdem el keresni a hibát, és egy csődtömegnek érzem magam:-(

2013. jún. 3. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!