Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baja a kisfiamnak?

Mi lehet a baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

5 éves a kisfiam ,most volt beteg antibiotikumot szedett 7 napig, adok neki normaflort , napi 1x remélem elég!

És tegnap mikor közöltem vele hogy ovi ,érdekes módon elkezdett fájni a feje megmértem a lázás homlokhőmérönk is van ,és 38,1 volt a hője!!

Nos ez lehet az ovi miatt, mert közölte utál menni mert ott mindig beteg lesz ,hát ez igaz!!

vagy még visszamaradt volna valami az arcüreggyulladásból ,már annyira unom állandóan beteg mióta urja ovi van ,érdesek egéaz télen nem volt beteg meg a huga sem!!Volt valakinek ilyen a gyerkőcével?köszönöm


2013. jún. 3. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

2 éves fiam fülfájós + bölcsis. 4 hónap alatt 4 fülgyulladás + 4 antibiotikum kúra.... :(


Az utolsó pont úgy zajlott, mint most nektek, bár ő már szereti a bölcsit :)

6 napig kapott antibiotikumot, majd 2 nap múlva reggel szólt, hogy fáj a füle + hőemelkedés (még mindig betegállomány alatt). Elvittem gyerek fül-orr gégészhez - ő mondta, hogy kb. 10 napig kellett volna kapnia az antibiotikumot kevesebb dózisban. Írt fel homeopátiás bogyókat - gondoltam, jobb mint a semmi - így 5 napig tisztességgel adtam neki. ...és lám: teljesen elmúlt a fülgyulladása!


Jobbulást!!


Ui: a fülész szerint az antibiotikumnak nem mindig sikerül 5-6-7 nap alatt kiölni a bacikat, így újra tudnak szaporodni.

2013. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez f...sza már bocsánat ,pedig csak 7 nappig kapta ez óriási akkor azért van visszatérő hőemelkedése??!!

Hát felakasztom magam

2013. jún. 3. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

az antibióhoz szólnék hozzá:

igen, a lányom is már 2x kapott, és mindkétszer így mondta a doki, hogy először 5 nap nagyobb dózis, utána vissza a dokihoz, és ő mindkét alkalommal még 5 napi kisebb dózist írt fel, tehát mindkétszer 10 nap volt.


Amúgy nálunk ez menetrendszerű, hogy elkap vmit, 1 hét-10 nap, majd visszamegyünk a dokihoz kontorllra, és ott akkor mivel le van gyengülve, elkap vagy fosást, vagy torokfájást...tököm kivan nekem is...és hát nagyon sajnálom is szegényt..meg magamat az éjszakázás miatt..:-((


Jobbulást a kisfiadnak..

2013. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És akkor most mit csináljak??

Orvos ,multkor mentünk ugye kontrollra és azt mondta ok!!

2013. jún. 4. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:

De azóta is lázas? mert hát akkor nem tudsz mit csinálni, vissza kell vigyed...:-(

Amúgy nem tudom, lehet hogy van olyan antibiotikum, ami 7 napos, hisz sokféle van, nem biztos hogy a doki tévedett...

Lehet ez egy másik virus, nem? Vagy megint fáj az arca, homloka is?

2013. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!