Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire gyakori...

Szerintetek mennyire gyakori név a Laura kisgyerekek körében?

Figyelt kérdés
Ti hány Laurát ismertek, főleg gyerekeket? Mit gondoltok? Szépnek tartjátok ezt a nevet?

2013. jún. 5. 02:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha neked ez tetszik és ezt akarod adni a lányodnak, akkor nem tök mindegy, hogy hány Laura rohangál az utcán?
2013. jún. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nem mindegy, mert nem szeretnék olyat adni, ami túl gyakori. Akkor inkább találok más olyan nevet, ami szintén tetszik, de nem sok van belőle.
2013. jún. 5. 02:50
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Ritka és szép név.
2013. jún. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Elég gyakori, bár én sem foglalkoznék vele!
2013. jún. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez nem számít. Ez olyan, mint ezek a Zétény, Csenge, Zoé stb. nevek. Egy időbe a kutya se adta, aztán hirtelen mindenhonnan ilyen nevű gyerekek potyogtak. Most sokra mész vele, hogy pl. tavalyig a Laura nem volt népszerű, de jövőre meg azután, meg azután meg hirtelen felkapják. Ez bármikor változhat.
2013. jún. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


2 db 8-10 év közötti Laurát ismerek. Nem az én ízlésem, de szerintem normális, nőies, hordható név, a becézése kicsit nehézkes.

2013. jún. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Laura most a környezetemben kb 5 gyereknek van.

Szerintem ez a név is olyan, hogy pár éve még alig volt, de most nagyon népszerü.

Mi az Emmával voltunk így. Mindig is emmát akartunk. Még 7 éve nem nagyon volt kicsi Emmák, aztán most Emmából is van egy rakat, de mi még is ezt adtuk lányunknak mert annyira tetszett, és így mindegy.

Laura ugyan ez szerintem. Minden gyerekes csoportban van egy Laura minimum ahogy egy Emma is.

2013. jún. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Vagy 5 Laurát ismerek, sztem gyakori név
2013. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Én sok felnőtt és gyerek Laurát is ismerek. Nekem abszolút nem tetszik.
2013. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Mostanában megint elég gyakori.
2013. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!