Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes 1 éves gyereket báb...

Cirga kérdése:

Érdemes 1 éves gyereket báb szinházba vinni? Egyáltalán van olyan báb szinház ami piciknek való? Ha igen, hol van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 12:21
 1/6 Kerria ***** válasza:

a bábelőadás szerintem neki még hosszú lenne, én legalább még egy évet várnék vele.


Persze csak az én örökmozgómból indulok ki, ő jelenleg másfél éves, és ilyennel nem köthető még le, max ha megkaphatja a bábot.

2013. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Á nem, még nagyon kicsi hozzá, semmi értelme nem lenne, max. csak szaladgálna a teremben körbe... Azt meg tud a játszótéren is.

Kb. max. 2 percre kötné le az előadás aztán menne a maga útjára.

2013. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi még bábszínházhoz, ebben a korban 4-5 percnél többet nem ülnek megy egyhelyben, csak ha játék van a kezében, pl. a báb. :) Inkább szabadba menjetek, esetleg zenés-énekes tornára (pl. Csiri-biri) vagy olyan játszóházba, ahol megfogdoshat mindent.
2013. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi vittük pont a szülinapján, babaelőadás volt, pantomim szerű, felnőtt színészekkel, 30-40 perces, tetszett neki, szerintem értette, sok nagyobb nem bírta olyan jól.
2013. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 haramia ***** válasza:
Szia! nem írtad, hogy hova valósiak vagytok, de Kecskeméten például van a bábszínházban egy 4 éven aluliaknak szóló sorozat "Első színházi élményem címmel". Ezek mindig 15-20 perces előadások, színekről, formákról, évszakokról, állatokról...stb. Mi a kisfiam fél éves korában voltunk először és nagyon élvezte, azóta pedig egyre jobban ugye, mert egyre több mindent ért, lát ismer fel belőle...Szóval megéri megnézni hátha Nálatok is van hasonló.
2013. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám. Azt hiszem 3-4, talán 5 éves lehettem amikor szüleim először elvittek bábszínházba. Utáltam, gyűlöltem. Már akkor olyan gondolataim támadtak, hogy én ehhez már nagy vagyok, hány évesnek gondolnak a szüleim? Most 16 éves vagyok. Egész eddigi életemre hatással volt ez az egy színházi élmény, sima színházba se akartam menni. Nemrég azonban mégis beültem megnézni egy musicalt, azóta nem hogy szeretem, hanem imádom a színházat. Szerintem hagyd ki a bábokat a gyerek életéből, jobban jársz.
2013. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!