Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » óvodai ballagásra illik...

óvodai ballagásra illik kiscsoportosnak valamit vinni az óvónéniknek, dadusoknak? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
fél éve jár oviban, nem tudom mikor mit illik adni, segítenétek? illik ilyenkor egy szál virágot vinni, vagy azt majd akkor mikor kezdődik a nyáriszünet?

2013. máj. 19. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ballagásra szokás volt virágot adni. Meg valahogy úgy gondoltam, hogy illik is.
2013. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Kiscsoportos hogy ballag? Nem a nagycsoportosok ballagnak?
2013. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem évzáróra gondolt. :)
2013. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Óvónőként azt mondom, hogy nagyon jól esik ha a szülők gondolnak ránk. Nem kell ünnephez kötni, a csak úgy-nak is nagy őrülünk. Mi testületileg azt szeretjük ha aza nyuka hoz egy tálca süteményt, hihetetlen milyen finomakat tudnak sütni a szülők. De elég vinned egy kis csokit, virágot, saját kezűleg készített szalvétakép, a gyerekkel ha készítetek valamit. Nem kötelező vinni semmit, de néha egy egy apróság komolyan nagyon jól esik az embernek.
2013. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Oviban is van évzáró? Nem semmi:) Bocsi, csak kicsit furik ezek nekem, nem emlékszem régen ilyenek lettek volna, ballagás oké, de évzáró? Fiam idén szeptemberben kezdi az ovit, majd kíváncsi leszek mi lesz. Egyébként ha évzáró, miért kellene adni valamit? Az iskolában sem adnak évzárókor a tanároknak semmit, vagy már ez is változott?
2013. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk összefogtak a szülők mindenki beladott 2000 ft az ajándékokba , virágot vettünk , spar utalványt, csoki bon bont. 3 ovó néni volt :).
2013. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is adtunk be fejenként 1500ft-ot, és abból kapnak az óvónénik is egy-egy kis ajándék csomagot.
2013. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 5 válaszolo,igen változott a tanév végén szokás a tanároknak venni az osztálypénzböl valami kis ajándékot virágot ,megköszönve az egész évi munkájukat .
2013. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Hát, az én éves munkámat is megköszönhetné valaki
2013. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem a fiam ballag, hanem a nagyok. vegyes csoportok vannak, így a kicsik "ballagtatják" el a nagyokat, készülnek kis műsorral, utána lesz közös sütizés, üdítőzés amit minden szülőnek kell vinni :)

köszönöm a válaszokat, akkor viszünk 1-1 szál virágot

2013. máj. 19. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!