Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hós manómat itt hagyjam 4...

15 hós manómat itt hagyjam 4 napra?

Figyelt kérdés

nyertem egy egyszemélyes brüsszeli utat, repülővel, félpanzióval.

full ingyen

ti hogy oldanátok meg?

járt már valaki hasonló cipőben?


2009. okt. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Úgy még nem járta, hogy nyertem volna :)

Viszont én 9 hónapos korában ( akkor már nem tudtam szoptatni) mentem külföldre a férjemmel, öt napra.

Nekem nem volt lelkifurdalásom, a fiam úgy volt nevelve, hogy az első perctől fogva sok ember volt körülötte, anyukámék, barátnőm, első perctől fogva vigyázott rá. Ha meg tudod így oldani, olyanra rábízni, akivel elvan, akiben megbízol, akkor menj nyugodtan.

2009. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj nyugodtan. Én minden honapban kénytrelen vagyok az egyetem miatt 2 napra magára hagyni. Egész jol elvan.

14 hós kislány anyukája

2009. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is elmennék, szuper lehet :))))

én a férjemre teljesen nyugodt szívvel rábíznám, mert imádják egymást és kiválóan ellátja :)

2009. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj!!!
2009. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
A gyereket nem viheted? Szerintem az nincs ki kötve, hogy még nem mehet valaki veled ha kifizeted az ő útiköltségét. Szerintem a gyereknek nem lenne sok. Mivel a szállodák álltalában ingyen fogadják az ilyen korú gyerekeket ott szerintem nem kéne ráfizetni esetleg csak a repülőt kéne állnod. Érdeklőd meg a szervező utazási irodában. Én nem hagynám itthon szerintem az már elég sok idő.
2009. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én kicsim havonta egy éjszakát anyuéknál alszik 4hós kora óta, de a múltkor 3napra hagytuk ott,(15hó)hát az már más volt, majdnem sírtam is, 3éjszaka azért sok.de feleslegesen aggódtam, nagyon jól érezte magát.
2009. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15:39-hez csatlakozom annyival,hogy ilyen apró gyermek ingyen repülhet, ha anya/apa ölbe veszi, azaz nem kérnek külön ülést. Persze, nagyon ritka az olyan repülő, ahol nincs szabad hely, hogy a gyereket felszállás után ugyanúgy magad mellé rakhasd. Mi rengeteget utaztunk, amikor ilyen apró volt a fiunk, ő mindent ingyen kapott, mi pedig nyugodtak voltunk, mert velünk volt.


De, ha úgy döntesz, hogy itthon hagyod és van is, akire rábízhatod, az is teljesen rendben van, akkor nem kell odakint mindig a pelussal, evéssel, alvással törődni, csak róhatod az utcákat, múzeumokat kedved szerint.


Mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai, rjtad áll, hogy mit választasz. Jó utat!

2009. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!