Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a jó iskolatáska egy...

Milyen a jó iskolatáska egy leendő elsősnek?

Figyelt kérdés
tudom még kicsit korán van, de kíváncsi vagyok milyet érdemes venni, ki mivel van megelégedve esteleg prakitussági szempontokból mit kell tudni egy jó táskának? linkelhettek képet is !
2013. jún. 6. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen legyen merevítés a hátánál.
2013. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, engem is érdekelne ez a téma, az én gyerekem is szeptemberben kezdi az iskolát. Amit az ismerősőknél láttam, hogy ez gyerekfüggő! Fel kell próbálni! Merev hátú legyen ez természetes és ne világos, mert ha koszolódik az azonnal látszódni fog rajta! Hogy milyen márka?? A kersztlányom "drága" márkás táskája is szétment (elengedte a varrás) szerencsére garanciában javították neki!
2013. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!