Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szobát csináljak...

Milyen szobát csináljak leendő ikerlányaimnak?

Figyelt kérdés
Különszoba vagy egyszoba ?
2013. márc. 14. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy babának ugyanolyan fontos az ikertestvérének a közelsége eleinte, mint az anyjáé. Nem csak veled volt 9 hónapon át, hanem ott volt mellette a testvére. Szerintem ne tedd őket külön szobába.
2013. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
szerintem egy szoba, ők összetartoznak
2013. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiúikreim vannak. Kétszer akora a szobájuk, mint a testvéreiknek, de ők egy szobában vannak. A kiságyaik is egymástól kb 1 méterre vannak. Szerintem ez így tökéletes, mert anyira szeretik egymást és ragaszkodnak a másikhoz :-) Szerencsére nagyon jó testvérek, de a többi tesót is nagyon szeretik :-)
2013. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már csak praktikussági okokból is egy szoba. Egymás után kell őket szoptatni/etetni, pelenkázni, fürdetni. Éjszaka, ha egyszerre sírnak fel, hogyan döntöd el, kinek a szobájába szaladj be először? :)

Később lehet gondolkodni külön szobán, ha úgy hozza a sors. A barátnőm hét hónapos korukban külön tette a babákat, mert az egyik moccanás nélkül végig durmolta az éjszakát, a másik pedig óránként felkelt, felzavarta a tesót is.

2013. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ikreim vannak.


közös a szobájuk, nem is tudnám elképzelni külön! Majd, ha már nagyobbacskák lesznek, kamaszodnak, akkor lesz külön szobájuk.

A kiságyuk is közvetlen egymás végében van.

2013. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!