Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves szülinapi bulira mit...

2 éves szülinapi bulira mit vinnétek, ha a szülők direkt felhívták a figyelmünket, hogy ne vigyünk ajándékot a gyereknek?

Figyelt kérdés
A szülőknek minőségi bort gondolta, de hát ez mégsem az ő bulijuk...nem tudom ilyenkot mit illik, pogácsa, süti? A gyerek sem csokit sem ilyen édességeket nem ehet, gyümölcsöt gondoltam még.Van valakinek ötlete?
2013. jún. 7. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan üdítő amit ihat. Cukormentes ilyesmi... de ha édességet nem ehet akkor gyümölcsöt még szabad? Cukor problémái vannak talán?
2013. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyümölcs és pogácsa szerintem helyénvaló.
2013. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan dolgot , ami fogyóeszköz pl. ceruza, kifestő, gyurma,
2013. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem cukorbeteg:-)


Nem vihetünk semmit a gyereknek, sem gyurmát, sem cerkát...semmit.Külön felhívták a figyelmünket erre. POnt azért, hogy ne csinánljuk ebből rendszert, hogy ha őket is meghívják akkor vinniük kelljen ajándékot (sokan vagyunk egykupacban)De talán gyümölcs a gyereknek bor a szülőknek, és esetleg pogi.

2013. jún. 7. 09:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Pogi és gyümölcs rendben van, de a szülőknek szánt bort nem értem. Nem nekik van szülinapjuk. És azt megintcsak viszonozniuk illene fordított helyzetben, nem?
2013. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"POnt azért, hogy ne csinánljuk ebből rendszert, hogy ha őket is meghívják akkor vinniük kelljen ajándékot "


Azért ez mekkora hülyeség már.... Azt értem, ha valaki megmondja, hogy drága ajándékokat ne, stb.


Azt nem értem, hogy ha majd meghívja a gyereket az ovis barátja, akkor oda sem visznek ajándékot? Mert akkor igencsak furcsán néznek majd rájuk, mert úgy illik, hogy valamit visznek az ünnepeltnek.



Egyébként meg ha ezt kérték a szülők, akkor nem vinnék semmit. Nekik aztán végképp nem. A gyereket sajnálom, ismerősi körben is olyan boldogan várják a szülinapjukat, lelkesen bontogatják még a kisebb értékű ajándékokat. De most azért akarnak kitolni a gyerekkel, mert akkor a Pistikének is kell vinni ha meghív????


Szóval szerintem semmit ne vigyél.

2013. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

gyerek szülinapra sose mennék üres kézzel. Oké , hogy még kicsi, és nem érti annyira, de valamit akkor is vinnék. Ha nincs játék ötletem, mert mondjuk halom játéka van, akkor esetleg ruha, vagy olyan "játék" amit előttem is írtak, fogyóeszköz.. gyurma, szinező, stb. A pogi, vagy hasonló jó ötlet, esetleg gyümölcslé.

Esetleg ha valami apróságot vennél? Ha fiú akkor kisautó, vagy plüss figura, lánynak valami baba vagy póni. Ez pár száz ft.

2013. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

sztem ez nagyon gáz, és majd ha nagyobb lesz akkor xy-nak nem kell ajándékot vinni, mert ők sem hoztak.... pfff


pár hónapja volt egy ovis szülinap és a kisfiú akinek a szülinapja volt kérdezte anyukáját, miért nincs itt az egyik gyerek, mire az volt a válasz, hogy őket nem hívtuk mert ők 3-an vannak testvérek és úgyis csak 1 ajándékot hoztak volna. (szarul érintett, mert az enyémek is 3-an vannak, bár csak a 2 ovist vittem el, 2 ajándékkal... de akkor is, én sose gondolnék ilyet és nem mondanék a gyerekemnek.. az ajándék sem elvárás, de soha senki nem jön üres kézzel.. de ugyanúgy örülünk egy csokinak, egy kisautónak vagy egy kifestőnek stb..)

2013. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én inkább sztornóznám ezt a szülinapi bulit.

már ha ez ennek nevezhető.

milyen már egy szülinap torta és süti nélkül?

2013. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is inkább az ilyen bulit kihagynám
2013. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!