Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viszonyultok a gyermekete...

Hogy viszonyultok a gyermeketekhez, sokat simogatjátok, dédelgetitek, vagy kevésbé?

Figyelt kérdés
Fiam 2 éves és olyan aranyos, egész nap lehetne puszilgatni, simogatni babusgatni. Elég sokat ölelgetem, de nem tudom lehet néha túlzásba viszem(lehet ezt túlzásba vinni?)

2013. jún. 7. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem viszed túlzásba. Addig kell még hagyja magát. :D Előbb-utóbb úgyis eljön az az időszaka amikor ez már "ciki" lesz neki. :D És hidd el nagyon hamar eljön. Én is rengeteget puszilgatom, dédelgetem a lányomat. És nincs elkényeztetve. Legalább tisztában van vele h imádom és tudja h mindig itt vagyok neki és örökké szeretni fogom. :)
2013. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szeretgetést nem lehet túlzásba vinni. :) Ha majd kényelmetlen lesz neki, úgyis jelezni fogja, de az még odébb van. Én is sokat babusgatom a gyerekeimet, főleg a nagyobbikat, aki 3 éves. Szerintem kell is, mert sajnos mostanában sok a konfliktusunk, de attól még éreznie kell, hogy nagyon szeretem.
2013. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kerria ***** válasza:

Lehet a szeretetet túlzásba vinni? :-)


Szerintem nem lesz gond. Sajnos el fog jönni az az idő, amikor már nem hagyja, addig élvezd ki.


No meg azért ne legyen "Anya szoknyája mögé bújós" típus.


Én mindig bújós babára vágytam, erre kislányom jön-megy, intézkedik, és nem az az odabújós típus. Most talán mintha változott volna valami, kicsit többször jön, de irigykedve nézem barátnőm gyermekét, aki meg szó szerint igényli!

2013. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jaj miért van konfliktus a kis 3 éveseddel?
2013. jún. 7. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:

sztem én is iszonyat sokat dudujgatom a lányomat, 2év 8 hós.

Mások szerint is, meg látom hogy a többi kislány milyen a bölcsiben, és az én lányomból én anyámasszony katonáját csinálok a sok szeretgetéssel...

Pl. a minap észrevettem, hogy a metrón ülve ami volt vagy 20 perc, végig-végig fogtam a kezét a két kezemben, é simiztem...sztem ez túlzás...:-)))

De nem tudok mit tenni, legszívesebben egész nap csókolgatnám, de azt meg nem is hagyja..:-)) Azt mondja: Na, anyaaaa, ne puszilj mááár! :-DDD

2013. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Lehet, hogy a konfliktus túl komoly szó, de elég hmm.... eleven gyerek, mostanában azzal szórakozik, hogy a tévé tetejére mászik fel, de a kistestvérét is sokat bántja, kisautóval veri az ablaküveget, kiborítja a kakóport a földre, meg ilyenek. Nekem meg ez már néha sok. Talán a dackorszak még tart, nem tudom. Mindenesetre mostanában nem élünk olyan nyugodtan, mint ahogy szeretnénk. És mivel sokat veszekszem vele ezekért, fontosnak érzem, hogy szavakkal is és tettekkel (ölelés, puszi stb.) naponta többször biztosítsam arról, mennyire szeretem.

2013. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem lassan négy éves a fiam,de én rengeteget puszilgatom,ölelgetem,és ezt ő igényli is.már sokszor előre szomorkodom,hogy nem fogja hagyni,ha nagy lesz.mondtam is neki múltkor,hogy mi lesz ha igazán nagy fiú leszel,nem engeded majd,hogy puszilgassalak,de azt mondta,hogy meg fogja engedni:-)

én nem hiszem,hogy túlzásba lehet ezt vinni,ha kényelmetlen neki,nem esik jól,úgyis jelzi,egy ekkora gyerek még őszinte

2013. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kétévesem igényli, kéri és csinálom is :) A négyévesem nem szereti, csak ritkán.

Ha hagyják magukat, akkor nem, nem lehet túlzásba esni :)

2013. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet tulzásba vinni :)

a fiam még csak 4hónapos de még csak engedi szeretgetni, babusgatni fogom :)

barátnöm kisfia 5éves,szeptemberbe mikor indult az oviba közölte az anyával h öt mostmár csak akkor puszilgasa meg szeretgese ha nem lássa senki,mert ö már nagyfiú :)

ugyh szerintem élvezd ki még birod:)

2013. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha Ő ennek örül, akkor ne aggódj, nem viszed túlzásba!
2013. jún. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!