Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viszonyultok az óvodás...

Hogyan viszonyultok az óvodás vagy iskolás farsanghoz?

Figyelt kérdés
Én nagyon utálom. Sajnos semmilyen kézügyességem nincsen így nem is tudok készíteni jelmezt, ezért mindig veszek valamilyet. Két órát van a gyereken , utána a szekrény mélyén landol , kész pénzkidobás. Nem is beszélve róla , hogy az ilyen farsangokon milyen tömeg szokott lenni , ez ebben az infulenzás időben igazán nem jó.
2011. febr. 1. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem nagyon vagyok oda semmilyen ovis rendezvényért,nem bírom a tömeget,de a fiam szereti.Ilyenkor mindig vannak feladatok,amiket a szülő a gyerekével csinálhat,azokat sem szeretem:),de a gyerekért mindent.

A fiamnak a teszveszen szoktam venni jelmezt,farsang utána napon kimosom,és tovább is adom ugyanott.

2011. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj ne már, fantáziád sincs? Nekem tavaly Bob mester volt, egy kantáros farmerben, kockás ingben és szerszámokkal a derekán. Idén szakács lesz, kap egy sapit, kötényt és egy fakanalat-ez is van itthon. De gondoltam már tűzoltóra, mert van piros esőkabátja meg egy műanyag poroltó.

Úgyhogy én nem veszek jelmezt, körbe nézek a játékok közt, ruhák közt és kész.

Szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni.

2011. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ovono vagyok, az ovodai farsangot a nagycsoportosoknal fiatalabbaknal egyenesen hulyesegnek tartom. Az idosebbek mar tudjak elvezni.

Es legyel lelemenyes, nalunk egy oltonyos kisfiu nyer egyszer szemceruzas bajusszal, cilinderrel, kis setabottal. Na mindek oltozott? Charlie Chaplin, imadtuk, bar neki fogalma sem volt rola, ki Chaplin, halali volt, ahogy lejtett a setapalcaval.

2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent a kicsik nem tudják élvezni? Az én fiam 4 éves és nagyon készül, múlt héten rajzolta le (ez volt a feladat, mi akarsz lenni farsangkor, saját maga találta ki), hogy szakácsnak fog öltözni. És így eldőlt, hogy szakács lesz, lelkesen próbálgatja a ruháját. És a hétvégén tortát is sütött.

És tavaly is nagyon jól sikerült, verseltek, táncoltak, ettek ittak. Mai napig emlegeti, pedig egy éve történt.

De ha ilyen, ha nem élvez valamit, akkor mi lesz, ha nagycsoportban élvezni is fogja?

2011. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi szeretjük az ovis, sulis farsangokat. Még a karácsonyi készülődés közben is szóba került, idén ki minek szeretne öltözni. Mi lelkesen készülünk minden alkalommal. Van, hogy kölcsönzünk jelmezt, de inkább itthon készítjük el együtt. Volt, hogy előtte nap készült csak el a jelmez, volt nagy izgalom. 3 gyerek mellett már 10 farsangon túl vagyunk, és mondhatom, ebből csak egy nem sikerült, mert épp megbetegedett a gyerekem. Nagyon sajnálta.
2011. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!