Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tulajdonságai vannak...

Milyen tulajdonságai vannak skorpió és nyilas jegyű gyermekeiteknek? (külső, belső)

Figyelt kérdés
November 30-ra vagyok kiírva de a nagylányom is két héttel korábban jött. Kíváncsi vagyok ezekre a jegyekre a családban nincsenek.
2013. jún. 13. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilas fiam (11.27) tűzjegyű, eleven, mozgékony, akaratos, nagyszájú, de nagylelkű, jószívű kisfiú. Kemény jellem, sok küzdelem, hatalmas akarata van, mindent ő csinál, irányító típus. Fontos neki az állandóság, a rendszer. De az aszcendense is számít (skorpió), sokat változtat rajta, na persze itt csak erősít még. Nem rossz, ne félj tőle, de készülj rá, hogy kemény csatákat kell vívnod majd. Egyébként újszülöttnek egy álom volt, sokat aludt, nyugodt baba volt (baknak indult, de koraszülött lett). Oroszlán lányom mellé nem is kellett volna valami kis halak-rák típus. Olvasd el Szabó Mária: A csillagok gyermekei című könyvét, hasznos társad lesz később is, hogy megértsd.
2013. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj, külsőleg nem írtam le, izmos, kimondottan szép arcú kisfiú, szőkésbarna, mondjuk ez genetika is. Sokat mosolyog, nevet, vidám, szeret bohóckodni, sokat kell ráfigyelni, de szeret elmélyedni, szerelés, rajzolás hamar leköti, akár hosszabb időre is.
2013. jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igen jól gondolod kicsit félek ezektől a jegyektől, mi(én, a férjem, a lányunk)rákok vagyunk... Bár tényleg igaz, hogy számít az aszcendens is, mert mi sem vagyunk egyformák.Várom a további válaszokat! :)
2013. jún. 13. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már 17 éves vagyok, de nyilas. Kiskorom óta akaratos, vezető típus vagyok. Mindennek úgy kell lennie, ahogy én mondom, nemleges választ nem fogadok el, megsértődök.

Nehéz a nyilas emberekkel.. Egyébként egyáltalán nem vagyok aktív, utálom a sportokat. Nem vagyok egy rendkirálynő, de a kis tárgyaim, amik fontosak nekem, mindig a helyükön vannak, és még ha anya hozzájuk is nyúl, egyből visszarakom őket (lassan ez már mániává válik nálam)

Tehát elég nehéz természetű vagyok, sajnos :(

17Ł

2013. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rák anyuka vagyok és nyilas kisfiam van oroszlán aszcendenssel, az első válaszoló amit írt, ránk is tökéletesen igaz!:)
2013. jún. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!